Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Bloodborne

Deracine – gra VR From Software sugeruje powstanie Bloodborne 2?

Entelarmer, 7 listopada 2018, 18:58

W sieci ponownie pojawiły się spekulacje na temat kontynuacji Bloodborne. Wszystko za sprawą niepozornego easter egga w grze Deracine (nowym dziele From Software), który zdaje się sugerować powstanie dalszego ciągu historii Yharnam.

Bloodborne i Ratchet & Clank w marcu w PlayStation Plus

Góral, 28 lutego 2018, 18:13

Firma Sony ujawniła gry, które w marcu otrzymają aktywni abonenci PlayStation Plus. Dostaniemy m.in. Bloodborne i Ratchet & Clank. Przy okazji zapowiedziano, że za rok PS Plus przestanie uwzględniać gry na konsole PS3 i PS Vita.

Bloodborne doczeka się gry planszowej

Gameplay, 17 marca 2016, 14:54

Eric M. Lang, projektant planszówek, pracuje nad grą planszowo-karcianą na licencji Bloodborne. Produkcja będzie bazować na mechanice trybu Chalice Dungeon.

Nagrody Game Developers Choice Awards. Wśród nominowanych Wiedźmin 3: Dziki Gon, Fallout 4 i Undertale

Ender, 8 stycznia 2016, 20:25

W marcu zostaną wręczone nagrody Game Developers Choice Awards, przyznawane przez deweloperów i przedstawicieli branży z całego świata. Wśród nominowanych w dziewięciu różnych kategoriach znalazły się gry takie jak Wiedźmin 3: Dziki Gon, Fallout 4, Undertale czy Bloodborne.

Najlepsze cosplaye - Bloodborne

Adrian Werner, 28 grudnia 2015, 12:30

Tydzień otwieramy cosplayem zainspirowanym grą Bloodborne. W głównego bohatera tej produkcji wcielił się Alex Rukavishnikov.

Bloodborne - kompendium wiedzy [aktualizacja #6: premiera dodatku The Old Hunters i wersji Game of the Year Edition]

Góral, 27 listopada 2015, 19:05

Bloodborne to kolejny RPG akcji od studia From Software. W odróżnieniu od słynnej serii Souls, tym razem produkcja wymusza na graczu bardziej agresywny model rozgrywki, a jej akcja ma miejsce w wiktoriańskim mieście Yharnam. W niniejszym kompendium zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje dotyczące tego projektu.

Bloodborne: The Old Hunters debiutuje w PlayStation Store

Góral, 24 listopada 2015, 09:57

Fani Bloodborne mogą już nabyć duże rozszerzenie gry, zatytułowane The Old Hunters. Dodatek dostępny jest w PlayStation Store w cenie 84 zł, a w najbliższy piątek pojawi się także w ramach Bloodborne: Game of the Year Edition.

Bloodborne - nowy patch i kolejne informacje o The Old Hunters

Góral, 21 listopada 2015, 16:08

Na blogu PlayStation ujawniono kolejne informacje związane z dodatkiem The Old Hunters do gry Bloodborne - zdradzono m.in. sposób na dostanie się do nowych lokacji. Ponadto produkcja doczekała się dużego patcha 1.07.

Wieści ze świata (Star Wars: First Assault, Bloodborne, Cities: Skylines, Trine 3, Invisible, Inc.) 6/11/2015

Draug, 6 listopada 2015, 15:00

Dziś piszemy m.in. o gameplayu ze skasowanego Star Wars: First Assault, DLC do Invisible, Inc. oraz aktualizacjach do gier Bloodborne, Cities: Skylines i Trine 3: The Artifacts of Power. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Bloodborne: Game of the Year Edition ukaże się w listopadzie

Góral, 13 października 2015, 15:48

Studio From Software zapowiedziało grę Bloodborne: Game of the Year Edition. Zestaw zawierający "podstawkę" i dodatek The Old Hunters ukaże się 27 listopada bieżącego roku na konsoli PlayStation 4.

Bloodborne - zapowiedziano pierwszy dodatek: The Old Hunters [news zaktualizowany]

Góral, 15 września 2015, 10:29

Firma Sony zapowiedziała The Old Hunters – pierwsze rozszerzenie dla gry Bloodborne, które ukaże się w Japonii 24 listopada bieżącego roku. Natomiast 3 grudnia na tamtejszym rynku pojawi się także Bloodborne: The Old Hunters Edition. Przy okazji zdradzono, że omawiany tytuł rozszedł się w ok. 2 milionach egzemplarzy.

Wieści ze świata (Minecraft, Star Citizen, Bloodborne) 7/7/15

luckie, 7 lipca 2015, 12:51

Dziś piszemy m.in. o rekordowym zjeździe fanów Minecrafta, odejściu kluczowego pracownika ze studia tworzącego Star Citizen oraz kolejnym patchu do gry Bloodborne. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Dirty Bomb, Bloodborne, Project CARS) 28/5/15

luckie, 28 maja 2015, 12:54

Dziś piszemy m.in. o otwartych beta-testach gry Dirty Bomb, aktualizacji 1.04 do Bloodborne oraz wpływie DirectX 12 na wydajność Project CARS. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Bloodborne doczeka się rozszerzenia

Tyon, 21 maja 2015, 10:28

Shuhei Yoshida, jeden z dyrektorów w firmie Sony Computer Entertainment, zapowiedział wydanie rozszerzenia do gry Bloodborne. Szczegóły produkcji mają zostać podane jeszcze w tym roku.

Battlefield Hardline i Bloodborne zdominowały w marcu amerykański rynek gier

Adrian Werner, 17 kwietnia 2015, 09:44

Firma NPD wypuściła sprawozdanie podsumowujące wyniki amerykańskiego rynku gier za marzec tego roku. Największą popularnością cieszyła się strzelanka Battlefield Hardline oraz RPG Bloodborne. Natomiast wśród konsol na pozycję lidera powróciło PlayStation 4.

Bloodborne rozszedł się w ponad milionie egzemplarzy

Ender, 14 kwietnia 2015, 21:30

Sony poinformowało właśnie, że do tej pory na świecie sprzedano ponad milion sztuk gry Bloodborne. Dane te biorą pod uwagę zarówno fizyczne egzemplarze tytułu jak i jego wersje cyfrowe. Poznaliśmy również nowe szczegóły dotyczące zapowiadanego patcha, który ma skrócić czasy ładowania oraz wyeliminować znalezione błędy.

Bloodborne hitem sprzedaży na PlayStation 4. Top Empik - Tydzień 15

Przemysław Zamęcki, 13 kwietnia 2015, 13:01

The Sims 4: Witaj w Pracy, GTA V, Bloodborne i Minecraft to największe hity sprzedaży ubiegłego tygodnia w dwustu placówkach sieci Empik w całej Polsce. Sprawdź jakie jeszcze gry kupowali ostatnio rodacy.

Bloodborne i Dark Souls II w pierwszej dziesiątce. Top 10 UK (29 marca - 4 kwietnia)

Przemysław Zamęcki, 7 kwietnia 2015, 11:38

Zespół From Software umieścił aż dwa swoje hity w pierwszej dziesiątce bestsellerów handlu detalicznego w Zjednoczonym Królestwie. Bloodborne i nowe wydanie Dark Souls II podbijają serca Wyspiarzy.

Wieści ze świata (The Hunter: Primal, Star Wars: Battlefront, Bloodborne) 1/4/15

luckie, 1 kwietnia 2015, 13:13

Dziś piszemy m.in. o premierze gry The Hunter: Primal, terminie ujawnienia pierwszego zwiastuna Star Wars: Battlefront oraz łatce do Bloodborne. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Bloodborne dopiero drugi. Top 10 UK (22 - 18 marca)

Przemysław Zamęcki, 30 marca 2015, 11:44

Bloodborne, pomimo dobrego marketingu ze strony Sony, nie dał rady wślizgnąć się na pierwsze miejsce listy brytyjskich przebojów handlu detalicznego. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą dziesiątką najlepiej sprzedających się gier ubiegłego tygodnia w Zjednoczonym Królestwie.

Bloodborne - glitch w Forbidden Woods uniemożliwia ukończenie gry; łatka jest już w drodze

Góral, 28 marca 2015, 13:21

Znakomite RPG akcji Bloodborne na konsolę PlayStation 4 cierpi na buga związanego z kluczem Lunarium, który może nie pojawić się po walce z jednym z bossów, jeżeli wcześniej w lokacji Forbidden Woods korzystało się z multiplayera. Firma Sony zdradziła, że odpowiedni patch jest już w produkcji, a tymczasem najlepiej grać we wspomnianym miejscu samemu.

Wieści ze świata (The Evil Within, Fortnite, Bloodborne) 25/3/15

luckie, 25 marca 2015, 12:58

Dziś piszemy m.in. o dacie premiery drugiego DLC do The Evil Within, alfa-testach gry Fortnite oraz zapowiedzianej aktualizacji Bloodborne. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Bloodborne jedną z najlepszych gier na PlayStation 4

Góral, 24 marca 2015, 10:07

Dziś w Stanach Zjednoczonych zadebiutowała gra Bloodborne od studia From Software. W związku z tym w sieci pojawiły się recenzje, z których wynika, że użytkownicy konsoli PlayStation 4 otrzymali znakomitą ekskluzywną produkcję.

Bloodborne ozłocone - gra ukaże się w Polsce 25 marca

Góral, 13 marca 2015, 09:38

Wyczekiwane RPG akcji Bloodborne uzyskało złoty status, co oznacza, że główne prace nad produkcją zostały zakończone i wyznaczona na 24 marca ( w Polsce dzień później) premiera odbędzie się zgodnie z planem.

Bloodborne – przejście gry zajmie ponad 40 godzin

Luc, 12 marca 2015, 10:14

Do premiery Bloodborne zostały niecałe dwa tygodnie, ale z każdą ujawnianą informacją, produkcja zapowiada się coraz bardziej interesująco. Tym razem dowiedzieliśmy się, że pełne przejście tytułu to kwestia minimum kilkudziesięciu godzin.