Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 listopada 2015, 16:08

autor: Góral

Bloodborne - nowy patch i kolejne informacje o The Old Hunters

Na blogu PlayStation ujawniono kolejne informacje związane z dodatkiem The Old Hunters do gry Bloodborne - zdradzono m.in. sposób na dostanie się do nowych lokacji. Ponadto produkcja doczekała się dużego patcha 1.07.

Chwila wytchnienia przed premierą dodatku The Old Hunters. - Bloodborne - nowy patch i kolejne informacje o The Old Hunters - wiadomość - 2015-11-24
Chwila wytchnienia przed premierą dodatku The Old Hunters.

Firma Sony, wydawca gry Bloodborne, opublikowała nowe informacje dotyczące zbliżającego się wielkimi krokami dodatku The Old Hunters. Przede wszystkim ujawniono sposób dzięki któremu rozpoczniemy zabawę w rzeczonym rozszerzeniu. By położyć na nim dłonie będziemy musieli:

  • pokonać bossa w Cathedral Ward i sprawdzić ołtarz znajdujący się z tyłu Sali, by zmienić porę dobry w grze na noc;
  • powrócić do Hunter’s Dream i wziąć Eye of a Blood-Drunk Hunter od posłańca;
  • udać się do Oedon Chapel i opuścić miejsce przejściem z lewej strony;
  • będąc na placu należy udać się do końca w prawą stronę i aktywować wydarzenie, które przeniesie nas do nowej lokacji Hunter’s Nightmare. Tam możemy rozpalić pochodnie i teleportować się w to miejsce z Hunter’s Dream, korzystając z Awakening Headstone (widoczny poniżej nagrobek).
Bloodborne - nowy patch i kolejne informacje o The Old Hunters - ilustracja #2

To jeszcze nie koniec dzisiejszych wiadomości związanych z Bloodborne. Studio From Software udostępniło bowiem nowy patch oznaczony numerem 1.07. Aktualizacja waży ponad 9 GB i dodaje m.in. The League (nowa banda łowców), kolejne postacie NPC oraz wprowadza zmiany w Chalice Dungeons. Dodatkowe informacje znajdziecie tutaj.

Przypominam, że rozszerzenie The Old Hunters ukaże się 24 listopada. Dodatek zakupimy w PlayStation Store w cenie 84 zł, a osoby, które jeszcze nie miały okazji zagrać w ostatni tytuł studia From Software, będą mogły nabyć Bloodborne: Game of the Year Edition (premiera 27 listopada). Rozszerzenie pozwoli wziąć udział w nowej przygodzie, podczas której zmierzymy się z kolejnymi przeciwnikami, w tym także niewidzianym wcześniej bossem. Nie zabraknie również dodatkowych zaklęć i broni, w tym widocznego poniżej Gatling Guna.

Bloodborne - nowy patch i kolejne informacje o The Old Hunters - ilustracja #3