Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 listopada 2015, 17:02

autor: Góral

Path of Exile - zapowiedziano dodatek Ascendancy

Studio Grinding Gear Games zapowiedziało kolejny dodatek do gry Path of Exile. Ascendancy ukaże się na początku 2016 roku i wprowadzi do zabawy Trials of Ascendancy, Lord's Labyrinth, bossa Cesarza Izaro, kolejne przedmioty, klasy postaci i nie tylko.

Path of Exile: Ascendancy w skrócie:
  • Kolejny dodatek do darmowego hack and slasha
  • Wprowadzi do rozgrywki Trials of Ascendancy, Lord's Labyrinth, nowe przedmioty umiejętności, klasy postaci i nie tylko
  • Ukaże się na początku 2016 roku

Studio Grinding Gear Games zapowiedziało kolejny dodatek do gry Path of Exile, zatytułowany Ascendancy. Rozszerzenie ukazać ma się na początku 2016 roku i wprowadzi do zabawy przede wszystkim Trials of Ascendancy, gdzie czekać mają na nas śmiertelne pułapki. Po ich pokonaniu dotrzemy do Lord's Labyrinth, czyli losowo generowanej lokacji, w której zmierzymy się m.in. z Cesarzem Izaro. Co ciekawe, staniemy z nim do pojedynku trzy razy, za każdym ponosząc konsekwencje poprzednich czynów. Np. jeżeli w pierwszej potyczce nie zabijemy pomocników bossa, to powrócą oni w kolejnej. Ponadto dodatek zapewni dostęp do 19 klas Ascendancy z którymi zapoznacie się tutaj. Oprócz tego pojawią się czary rzucane na wyposażenie po każdym przejściu labiryntu, a wszystko to uzupełnią kolejne przedmioty oraz umiejętności.

Całość zapowiada się nadzwyczaj ciekawie i z pewności urozmaici nam rozgrywkę. Natomiast powyżej obejrzycie jeszcze zwiastun Ascendancy.

Path of Exile - zapowiedziano dodatek Ascendancy - ilustracja #2

Path of Exile to jedna z ciekawszych gier udostępnianych w modelu biznesowym free-to-play. Tytuł studia Grinding Gear Games reprezentuje gatunek hack and slash. Podczas zabawy trafiamy do mrocznego świata, w którym czyha na nas szereg niebezpieczeństw. Jednym z ciekawszych elementów gry jest system rozwoju postaci, umożliwiający kreowanie herosów na mnóstwo sposobów. Projekt zadebiutował na komputerach PC w październiku 2013 roku i od tamtej pory jest stale rozwijany rozmaitymi aktualizacjami i dodatkami.