Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 listopada 2015, 09:57

autor: Góral

Bloodborne: The Old Hunters debiutuje w PlayStation Store

Fani Bloodborne mogą już nabyć duże rozszerzenie gry, zatytułowane The Old Hunters. Dodatek dostępny jest w PlayStation Store w cenie 84 zł, a w najbliższy piątek pojawi się także w ramach Bloodborne: Game of the Year Edition.

Bloodborne, jedna z najlepszych tegorocznych gier dostępnych na konsoli PlayStation 4, doczekała się pierwszego, dużego rozszerzenia zatytułowanego The Old Hunters. Produkcja jest już do nabycia w PlayStation Store w cenie 84 zł. Ponadto w najbliższy piątek zadebiutuje Bloodborne: Game of the Year Edition, czyli zestaw składający się z gry i rzeczonego dodatku. No dobra, ale czy w ogólne warto zawracać sobie nim głowę? Bez dwóch zdań tak. W sieci pojawiły się już bowiem recenzje The Old Hunters i wynika z nich, że tytuł jest doskonałym uzupełnieniem „podstawki”. W większości przypadków recenzenci są zgodni – DLC jest klimatyczne, lokacje świetnie zaprojektowane, nowi bossowie dają radę i potrafią zajść za skórę, a wszystko to uzupełnia zestaw kilkunastu broni, dodatkowe wyposażenie, sekrety i nie tylko. Na pełne poznanie rozszerzenia potrzeba 8 – 10 godzin, aczkolwiek zaliczenie samej przygody, bez „lizania ścian”, sprawnemu graczowi może zająć około 5 godzin.

Bloodborne: The Old Hunters daje radę, choć jest trochę krótkie i drogie. - Bloodborne: The Old Hunters debiutuje w PlayStation Store - wiadomość - 2015-11-24
Bloodborne: The Old Hunters daje radę, choć jest trochę krótkie i drogie.

Wybrane recenzje The Old Hunters:

Na koniec przypominam jeszcze, że The Old Hunters nie da się prostu odpalić z menu. By poznać zawartość dodatku należy wykonać kilka czynności, o których pisaliśmy kilka dni temu.

W Bloodborne trafiamy do miasteczka Yharnam, którego mieszkańcy zamienili się w bestie. Gracze wcielają się w jednego z łowców i starają się przeżyć w niebezpiecznym środowisku, przy okazji odkrywając jego tajemnice. Produkcja ukazała się na konsoli PlayStation 4 w marcu bieżącego roku i okazała się jedną z najlepszych gier dostępnych na sprzęcie firmy Sony. W parze z wysokimi ocenami poszła także niezła sprzedaż – w ciągu kilku miesięcy rozeszło się ponad 2 miliony egzemplarzy.