Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Call of Cthulhu

Games with Gold w lutym - m.in. Call of Cthulhu i SW Battlefront

Bebop, 28 stycznia 2020, 18:59

Poznaliśmy listę tytułów, które w lutym trafią do subskrybentów Games with Gold i Xbox Game Pass Ultimate. W ramach usług udostępnione zostaną gry Fable Heroes, Star Wars: Battlefront (Xbox 360 / Xbox One), TT Isle of Man oraz Call of Cthulhu (Xbox One).

Premiera i recenzje Call of Cthulhu - dobra historia i brak doszlifowania

AlexB, 30 października 2018, 10:50

Dziś na rynku debiutuje Call of Cthulhu, czyli próba przeniesienia na język gier wideo papierowego RPG-a osadzonego w mrocznym uniwersum Przedwiecznych Bogów, które powstało w wyobraźni amerykańskiego pisarza H.P. Lovecrafta. Niestety, tytuł spotkał się z dość mieszanym przyjęciem wśród krytyków.

Call of Cthulhu ozłocone i z niepokojącym zwiastunem

Entelarmer, 18 października 2018, 14:21

Ekipa Cyanide Studio pochwaliła się przyznaniem złotego statusu Call of Cthulhu. Tym samym październikowa premiera horroru w uniwersum stworzonym przez H.P. Lovecrafta jest już przesądzona. Udostępniono też nowy zwiastun, skupiający się na klimatycznym świecie gry.

Call of Cthulhu – znamy wymagania sprzętowe

Entelarmer, 12 października 2018, 10:30

Studio Cyanide oraz firma Focus Home Interactive podzieliły się kolejnymi informacjami na temat Call of Cthulhu. Tym razem poznaliśmy wymagania sprzętowego wyczekiwanego survival horroru.

Call of Cthulhu z kolejnym gameplay trailerem

Aquma, 20 września 2018, 16:11

Firma Focus Home Interactive zaprezentowała kolejny gameplay trailer Call of Cthulhu – adaptacji gry fabularnej pod tym samym tytułem, osadzonej w mrocznym uniwersum stworzonym przez H.P. Lovecrafta.

Godzinny zapis rozgrywki z Call of Cthulhu

Ender, 7 września 2018, 20:18

W sieci pojawił się godzinny materiał z rozgrywki, który pochodzi z gry Call of Cthulhu. Produkcja oparta na popularnym papierowym systemie RPG oraz na twórczości kultowego amerykańskiego pisarza H.P. Lovecrafta pojawi się w sklepach pod koniec października tego roku.

Call of Cthulhu - prezentacja rozgrywki z targów gamescom

Adrian Werner, 24 sierpnia 2018, 09:17

Podczas targów gamescom studio Cyanide i firma Focus Home Interactive wypuściły nowy materiał wideo ukazujący rozgrywkę w horrorze Call of Cthulhu.

Call of Cthulhu - data premiery horroru studia Cyanide

Adrian Werner, 17 lipca 2018, 11:08

Cyanide Studio podało na Steamie datę premiery horroru Call of Cthulhu. Gra ma trafić do sprzedaży 30 października tego roku.

Call of Cthulhu – gameplay z komentarzem twórców

Vergil, 14 czerwca 2018, 20:17

W sieci pojawił się materiał wideo z gry Call of Cthulhu, w którym deweloperzy z Cyanide Studio dzielą się rozmaitymi informacjami na temat swojego najnowszego dzieła, opartego na twórczości H.P. Lovecrafta.

Brak Borderlands 3 na E3, prezentacja Alibi w Rainbow Six: Siege i inne wieści

Movis, 15 maja 2018, 12:11

Dziś piszemy o prawdopodobnej nieobecności Borderlands 3 na targach E3 2018, prezentacji włoskiej operatorki Alibi w Rainbow Six: Siege, planach przeniesienia pierwszej gry z serii Guilty Gear na PC, PS4 i Switcha oraz przejęciu studia Cyanide (tworzącego Call of Cthulhu) przez Bigben Interactive. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Zobacz fragmenty gameplayu z Call of Cthulhu

AlexB, 15 lutego 2018, 10:15

Serwis Gamesworld zaprezentował pięciominutowy film z fragmentami gameplayu z Call of Cthulhu – mrocznej przygodowej gry akcji od studia Cyanide. Tytuł oparty na twórczości H.P. Lovecrafta ma zadebiutować w tym roku.

Call of Cthulhu przesunięte na 2018 rok

Entelarmer, 27 września 2017, 21:42

Studio Cyanide wycofało się z planów wydania Call of Cthulhu w tym roku. Nowa produkcja oparta na twórczości H.P. Lovecrafta ukaże się na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4 dopiero w 2018 roku.

Wszystko o Call of Cthulhu (premiera, recenzje, wymagania sprzętowe) - akt. #8

Aquma, 31 lipca 2017, 23:17

W tekście znajdziecie wszystkie dostępne obecnie informacje na temat tworzonego przez studio Cyanide Call of Cthulhu. Artykuł będzie aktualizowany, gdy pojawią się kolejne wieści o grze – także po premierze.

Call of Cthulhu na nowym zwiastunie

Adrian Werner, 15 czerwca 2017, 10:23

Zespół Cyanide Studios i firma Focus Home Interactive opublikowały świeży zwiastun Call of Cthulhu, czyli horroru, który połączy elementy przygodówki, RPG-a i skradanki.

Vampyr oraz Call of Cthulhu ukażą się w czwartym kwartale tego roku

Jakub Mirowski, 4 lutego 2017, 20:43

Firma Focus Home Interactive poinformowała, że dwie wydawane przez nią produkcje - psychologiczny horror Call of Cthulhu oraz mroczne RPG Vampyr - trafią na sklepowe półki w czwartym kwartale tego roku.

Call of Cthulhu od studia Cyanide na nowym zwiastunie

Arantasar, 20 stycznia 2017, 11:51

Na oficjalnej stronie gry Call of Cthulhu tworzonej przez studio Cyanide pojawił się nowy zwiastun produkcji. Tytuł ma łączyć cechy RPG i skradanki, a jednym z jego najważniejszych elementów będzie dbanie o stan psychiczny głównego bohatera. Premiera powinna odbyć się w tym roku. Platformy docelowe to komputery osobiste oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Call of Cthulhu od studia Cyanide na pierwszych screenach

Arantasar, 26 lutego 2016, 20:39

Na odświeżonej stronie internetowej gry Call of Cthulhu od studia Cyanide pojawiły się pierwsze screeny z tej produkcji. Przy okazji zdradzono, że będzie to detektywistyczne RPG z elementami skradanki, utrzymane w realiach psychologicznego horroru. Tytuł powstaje na silniku Unreal Engine 4 i powinien ukazać się w 2017 roku na PC, PS4 i XOne.

Nowe concept arty z lovecraftiańskiego horroru studia Frogwares

Adrian Werner, 18 grudnia 2015, 12:42

Studio Frogwares wypuściło grafiki koncepcyjne z przygodówki opartej na twórczości H. P. Lovecrafta. Stawia to pod znakiem zapytania doniesienia sprzed kilku miesięcy, że projekt Call of Cthulhu tego dewelopera został przejęty przez zespół Cyanide.

Call of Cthulhu – tajemnicza gra od firmy Focus Home w rękach Cyanide Studio

Draug, 20 sierpnia 2015, 18:55

Jak wynika z katalogu firmy Focus Home Interactive przywiezionego na niedawne targi gamescom 2015, gra Call of Cthulhu zmieniła dewelopera. Studio Cyanide (twórcy m.in. Styx: Master of Shadows) przejęło ów tajemniczy projekt z rąk zespołu Frogwares, który parę miesięcy temu przeszedł pod skrzydła Bigben Interactive, zapowiadając wydanie nowego Sherlocka Holmesa w 2016 roku.

Call of Cthulhu - zapowiedziano nowy projekt twórców serii Sherlock Holmes

Góral, 16 stycznia 2014, 13:55

Studio Frogwares, znane z serii przygodówek Sherlock Holmes, pracuje nad grą Call of Cthulhu - poinformował wydawca produkcji, firma Focus Home Interactive. Tytuł ukaże się w tym roku na komputerach PC.