Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 28 stycznia 2020, 19:25

Games with Gold w lutym - m.in. Call of Cthulhu i SW Battlefront

Poznaliśmy listę tytułów, które w lutym trafią do subskrybentów Games with Gold i Xbox Game Pass Ultimate. W ramach usług udostępnione zostaną gry Fable Heroes, Star Wars: Battlefront (Xbox 360 / Xbox One), TT Isle of Man oraz Call of Cthulhu (Xbox One).

W Call of Cthulhu odnajdą się fani horrorów. - Games with Gold w lutym - m.in. Call of Cthulhu i SW Battlefront  - wiadomość - 2020-01-28
W Call of Cthulhu odnajdą się fani horrorów.

Microsoft podał listę gier, które w lutym udostępnione zostaną subskrybentom usług Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate. Posiadacze konsoli Xbox 360 otrzymają dostęp do Fable Heroes i Star Wars: Battlefront z 2004 roku. Użytkownicy Xboksa One również ograją wspomniane gry w ramach wstecznej kompatybilności, a dodatkowo mogą też liczyć na TT Isle of Man: Ride on the Edge oraz Call of Cthulhu.

Games with Gold w lutym:

  1. TT Isle of Man: Ride on the Edge - dostępna od 1 do 29 lutego
  2. Call of Cthulhu - dostępna od 16 lutego do 15 marca
  3. Fable Heroes - dostępna od 1 do 15 lutego
  4. Star Wars Battlefront - dostępna od 16 do 29 lutego

Gry na Xboksa One

TT Isle of Man: Ride on the Edge

Gra wyścigowa stworzona przez zespół Kylotonn Games, który ma na swoim koncie takie produkcje, jak Motorcycle Club oraz WRC 8. Tytuł stworzony został na licencji prestiżowych zawodów International Isle of Man TT Race. Dzięki temu w produkcji znaleźć można realistycznie odwzorowaną trasę znaną z wyspy Man, a także prawdziwe maszyny oraz znanych motocyklistów.

Call of Cthulhu

Zagadkowa śmierć na odizolowanej wyspie, potężne bóstwo oraz sekretny kult religijny - oto, z czym zmierzyć musi się detektyw Jack Pearce. Call of Cthulhu to gra przygodowa z elementami survival horroru oparta na twórczości kultowego pisarza grozy H. P. Lovecrafta. Rozgrywka opiera się w niej na eksploracji, rozmowach z postaciami niezależnymi oraz rozwiązywaniu zagadek. Bardzo ważnym elementem pozycji jest także stan psychiczny głównego bohatera. Napotykane w toku śledztwa istoty i wydarzenia mogą doprowadzić go do szaleństwa.

Gry na Xboksa 360 i Xboksa One

Fable Heroes

Spin-off serii Fable, który przygotowany został przez studio LionHead. Jest to lekka, kolorowa produkcja stworzona z myślą o zabawie wieloosobowej dla maksymalnie czterech osób. Użytkownicy mogą rywalizować ze sobą lub połączyć siły. Gra oferuje lokalny oraz sieciowy tryb mutiplayer. W Fable Heroes znajdziemy elementy charakterystyczne dla role-playów, w tym rozwój postaci oraz dobieranie ekwipunku.

Star Wars: Battlefront

W tym zestawieniu dzieło zdecydowanie najstarsze, bo pamiętające jeszcze rok 2004. Star Wars: Battlefront jest taktyczną strzelanką, w której gracze mogą wziąć udział w wydarzeniach zaprezentowanych w pierwszych sześciu epizodach filmowej sagi o rycerzach Jedi. Choć pod względem wizualnym oddalona jest o wiele mil świetnych od współczesnych produkcji, to nadal potrafi zadziwić swoją grywalnością. Tytuł ma status kultowej produkcji. Niestety, wersja ta nie wspiera rozgrywki sieciowej, która była jednym z jej najmocniejszych elementów.

Star Wars: Battlefront nie zachwyca już grafiką, ale wciąż jest bardzo grywalnym tytułem. - Games with Gold w lutym - m.in. Call of Cthulhu i SW Battlefront  - wiadomość - 2020-01-28
Star Wars: Battlefront nie zachwyca już grafiką, ale wciąż jest bardzo grywalnym tytułem.

Przypominamy też, że nadal można skorzystać ze styczniowej oferty od Microsoftu. Obejmuje on m.in. gry Tekken 6 i Batman: The Telltale Series.

  1. Oficjalna strona internetowa usługi Games with Gold