Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGX360
Okładka Fable Heroes (X360)
OkładkaFable Heroes (X360)

Fable Heroes X360

Fable Heroes to kolejna (po Fable: The Journey) gra studia Lionhead reprezentująca markę Fable. Tytuł stawia na wieloosobową rozgrywkę oraz charakteryzuje się nieco lżejszym podejściem do tematu niż produkcje reprezentujące główny nurt serii.

RPG | fantasy | hack'and'slash | dla dzieci | RPG akcji | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Fable Heroes Premiera X360

2maja2012

producent: Lionhead Studios wydawca: Xbox Game Studios / Microsoft Studios Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Fable Heroes

Kameo: Elements of Power

DeathSpank

Golden Axe

Fable Heroes to gra stojąca nieco na uboczu głównej serii Fable. Młodzi gracze wcielają się w niej w jednego z bohaterów Albionu, którego zadaniem jest pokonanie wszelkich potworów. W menażerii maszkar znajdujemy zarówno oponentów znanych z poprzednich odsłon Fable, jak i zupełnie nowych przeciwników. W czasie przygody gracze zbierają złoto, które następnie mogą wymienić na nowe wyposażenie, kupić dodatkowe postacie i przedmioty. Co ciekawe, niektóre z odblokowanych w Fable Heroes fantów są równolegle dostępne w grze Fable: The Journey.

Gra autorstwa studia Lionhead umożliwia zabawę maksymalnie czterem graczom, którzy mogą współpracować lub konkurować ze sobą zarówno na wspólnej kanapie, jak i za pośrednictwem sieci. Mechanika zabawy jest zbliżona do tytułów z gatunku hack’n’slash oraz oferuje obsługę kontrolera Kinect. Tytuł cechuje się bajkową i bardzo kolorową oprawą graficzną.

Ostatnia modyfikacja 5 marca 2012

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran   Liczba graczy: 4  

Ocena użytkowników: 4,9 / 10 na podstawie 49 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Fable Heroes

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra może przestraszyć młodsze dzieci. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Fable Heroes Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
  • dodatkowo (X360): Kinect