Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Starbound

Chucklefish komentuje sprawę wyzysku młodych programistów

XxX, 3 września 2019, 14:36

Doczekaliśmy się odpowiedzi studia Chucklefish na oskarżenia o wyzysk młodych programistów w trakcie tworzenia gry eksploracyjnej Starbound. Nie wszyscy są zadowoleni ze słów zawartych w oświadczeniu studia.

Starbound sprzedał się w 2,5 mln egzemplarzy

Góral, 24 stycznia 2017, 10:22

Studio Chucklefish pochwaliło się, że gra Starbound, której oficjalna premiera odbyła się w lipcu 2016 roku, sprzedała się w nakładzie przekraczającym 2,5 miliona egzemplarzy.

Wieści ze świata (Final Fantasy XV, Victor Vran, Space Engineers, Starbound, Subnautica, Toukiden 2) 16/12/2016

Draug, 16 grudnia 2016, 15:40

Dziś piszemy o pierwszej większej popremierowej aktualizacji do Final Fantasy XV, zapowiedzi konsolowych wersji Victora Vrana, przejściu Space Engineers w fazę beta, aktualizacjach do gier Starbound i Subnautica oraz o terminie premiery anglojęzycznego wydania Toukiden 2. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Starbound opuszcza Early Access i debiutuje w wersji 1.0 na PC

luckie, 22 lipca 2016, 14:19

Dziś o 19:00 Starbound opuści Early Access i zadebiutuje na Steamie w pełnej wersji. Twórcy tej sanboksowej platformówki zapowiadają jednak, że to nie koniec nowości, gdyż w grze z czasem pojawiać się ma sporo dodatkowych elementów.

Starbound - koniec Early Access 22 lipca

Keczup, 8 lipca 2016, 23:25

Na oficjalnym blogu dewelopera Starbound - studia Chucklefish - pojawiła się informacja, że 22 lipca gra ostatecznie zostanie zaktualizowana do wersji 1.0. Wraz z nadchodzącą łatką, Starbound opuści strefę Early Access.

Starbound wkrótce wyjdzie z wczesnego dostępu. Znamy zawartość aktualizacji do wersji 1.0

Jakub Mirowski, 4 kwietnia 2016, 09:37

Twórcy gry Starbound, studio Chucklefish, poinformowali, że wkrótce ich produkcja opuści etap wczesnego dostępu - po ponad dwóch latach w usłudze Early Access - i zostanie zaktualizowana do wersji 1.0.

Starbound ożywa po ponad roku

Luc, 30 stycznia 2015, 16:00

Starbound – najbardziej rozpoznawalna produkcja studia Chucklefish – właśnie doczekało się pierwszej, dużej aktualizacji od marca 2014 roku. Patch, który trafił na ogólne serwery dodaje m.in. nową rasę, zadania i światy, a także zmienia system walki oraz umiejętności.

Wieści ze świata (The Evil Within, Starbound, Avernum 2: Crystal Souls) 4/9/14

luckie, 4 września 2014, 12:42

Dziś piszemy m.in. o europejskiej dacie premiery The Evil Within, pracach nad grą Starbound oraz zapowiedzi Avernum 2: Crystal Souls. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Studio Chucklefish, znane ze Starbound, stworzy sieciową grę o piratach z otwartym światem?

Adam Zechenter, 5 lutego 2014, 19:34

Wraz z planowaną na czerwiec premierą gry Starbound, niezależne studio Chucklefish staje przed problemem, czym zająć się w następnej kolejności. Ze wstępnych zapowiedzi wynika, że może to być sieciowa gra w klimatach pirackich.

Wieści ze świata (Ghost Recon Online, Starbound, Star Wars: TOR) 15/1/14

Sarge, 15 stycznia 2014, 12:30

Dziś piszemy m.in. o udostępnieniu gry Tom Clancy's Ghost Recon Online na Steamie, aktualizacji Starbound, a także wcześniejszym dostępie do rozszerzenia Star Wars: The Old Republic - Galactic Starfighter. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Starbound kupiono ponad milion razy

luckie, 7 stycznia 2014, 10:32

Niezależna gra Starbound znalazła do tej pory ponad milion nabywców. Przedsprzedaż produkcji ruszyła w kwietniu 2013 roku, a od miesiąca da się ją kupić we Wczesnym Dostępie na Steamie.

Wieści ze świata (Killzone Najemnik, Starbound, Guild Wars 2) 27/11/13

Sarge, 27 listopada 2013, 11:45

Dziś piszemy m.in. o planowanych aktualizacjach strzelaniny Killzone Najemnik, beta testach gry Starbound, łatce Fractured do Guild Wars 2, a także o klasach postaci w EverQuest Next. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Starbound zadebiutuje w wersji beta jeszcze w tym roku

Sarge, 1 października 2013, 12:50

Jeszcze w tym roku gracze będą mogli sprawdzić grę Starbound w wersji beta. Premiera końcowego produktu odbędzie się w późniejszym terminie. Więcej szczegółów na temat bety poznamy niebawem.

Starbound przyniósł twórcom ponad milion dolarów za sprawą pre-orderów

Sarge, 30 kwietnia 2013, 11:45

Minęły ponad dwa tygodnie od rozpoczęcia przyjmowania zamówień przedpremierowych na grę Starbound. Za ich sprawą studio Chucklefish zdołało zebrać ponad milion dolarów.

Starbound przyniósł twórcom 750 tysięcy dolarów. Będą skamieniałości

Sarge, 19 kwietnia 2013, 12:00

Przez kilka dni od ruszenia z systemem pre-orderów gry Starbound, studio Chucklefish uzbierało ponad 750 tysięcy dolarów. To pozwoli twórcom na wzbogacenie rozgrywki o możliwość wydobywania w wirtualnym świecie skamieniałości o różnych właściwościach.

Starbound - pierwszy dzień preorderów przyniósł twórcom ponad 250 tys. dolarów

Adrian Werner, 14 kwietnia 2013, 08:38

Ruszyła przedsprzedaż Starbound, czyli sandboxowej platformówki współautora gry Terraria. Akcja okazała się wielkim sukcesem i w ciągu niecałego dnia twórcy zgromadzili w ten sposób ponad ćwierć miliona dolarów.

Autorzy Starbound stworzą remake platformówki Treasure Adventure Game

Adrian Werner, 26 stycznia 2013, 12:22

Mamy dobre wieści dla miłośników platformówek. Treasure Adventure Game, czyli jedna z najlepszych darmowych produkcji tego typu, już wkrótce otrzyma komercyjny remake. Co więcej, jego opracowaniem zajmie się studio Chucklefish, czyli autorzy Starbound.

Nie będzie nowej zawartości w Terrarii. Twórcy ruszają dalej

Kono, 24 lutego 2012, 12:12

Andrew "Redigit" Spinks, główny programista gry Terraria, na oficjalnym forum ogłosił, że jego produkcja nie doczeka się więcej dodatkowej zawartości. Pracownicy zespołu Re-Logic postanowili skupić się na nowych projektach.

Zapowiedziano Starbound, czyli grę science-fiction współautora Terrarii

Adrian Werner, 19 lutego 2012, 16:39

Na początku lutego pisaliśmy o nowym projekcie jednego z ludzi stojących za szalenie popularną Terrarią. Wtedy mogliśmy obejrzeć raptem kilka screenów. Teraz poznaliśmy wreszcie pierwsze konkrety.