Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lutego 2012, 12:12

autor: Kono

Nie będzie nowej zawartości w Terrarii. Twórcy ruszają dalej

Andrew "Redigit" Spinks, główny programista gry Terraria, na oficjalnym forum ogłosił, że jego produkcja nie doczeka się więcej dodatkowej zawartości. Pracownicy zespołu Re-Logic postanowili skupić się na nowych projektach.

Nie będzie nowej zawartości w Terrarii. Twórcy ruszają dalej - ilustracja #1

Mamy złe wiadomości dla wszystkich fanów gry Terraria, którzy liczyli na to, że twórcy dalej będą rozwijać swój produkt. Andrew "Redigit" Spinks, główny programista tytułu, na oficjalnym forum ogłosił, że ekipa Re-Logic nie stworzy już dodatkowej zawartości do tego dwuwymiarowego sandboksa.

Andrew "Redigit" Spinks napisał:

Ostatnimi czasy zarówno fani, jak i my (deweloperzy) dosyć mocno dyskutowaliśmy o przyszłości Terrarii. Ubiegły rok był szalonym przeżyciem. Gdy zaczynaliśmy prace nad grą, mieliśmy jedynie kilka pomysłów jak sprawić, by dawała ona ludziom frajdę. Nie spodziewałem się, że nasza produkcja zdobędzie taką popularność. […] Po długich rozmowach zdecydowaliśmy się, że czas ruszyć dalej. […] Wiele nauczyłem się pracując przy Terrarii i planuję wykorzystać tę wiedzę przy tworzeniu następnych projektów.

Spinks dodał też, że chce spędzić więcej czasu z rodziną i serdecznie podziękował fanom za to, że Terraria okazała się komercyjnym sukcesem. Zaznaczył też, że jego zespół planuje wydać przynajmniej jedną łatkę poprawiającą niektóre błędy, z którymi obecnie borykają się gracze. Twórca dodatkowo zapewnił, że następny projekt będzie dużo lepszy od Terrari. Czekamy z niecierpliwością.

Nie będzie nowej zawartości w Terrarii. Twórcy ruszają dalej - ilustracja #2Andrew "Redigit" Spinks polecił graczom sprawdzenie nowej gry Finna "Tiy" Brice’a (jednego z współtwórców Terrarii). Starbound, bo taki tytuł nosi ta produkcja, jest pierwszym tytułem studia Chucklefish. Gra będzie łączyć system sterowania i perspektywę platformówki z otwartym sandboxowym światem. Więcej na jej temat możecie dowiedzieć się z naszej poprzedniej wiadomości.