Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Wolcen: Lords of Mayhem

Wolcen – zobacz testy wydajności

Adrian Werner, 47 minut temu

W sieci pojawiły się testy wydajności RPG-a Wolcen: Lords of Mayhem. Benchmark pokazuje, że produkcja dobrze radzi sobie nawet na tańszych kartach graficznych dysponujących skromną ilością pamięci.

Wolcen już działa, gra wielkim sukcesem na Steamie

Adrian Werner, wczoraj, 09:12

Wydane w zeszłym tygodniu RPG akcji Wolcen: Lords of Mayhem okazało się wielkim sukcesem kasowym. Szacunkowa sprzedaż wynosi prawie 900 tys. egzemplarzy, a gra ustanowiła imponujący rekord aktywności na Steamie.

Wolcen: Lords of Mayhem - serwery gry wyłączone od ponad 30 godzin

Froozyy, 16 lutego 2020, 11:54

Od ponad 30 godzin nie działają serwery gry Wolcen: Lords of Mayhem. Jest to spowodowane dużym zainteresowaniem produkcją, którego nie przewidzieli twórcy. Obecnie ci, którzy stworzyli swoje postacie w trybie sieciowym, nie mają do nich dostępu. Co więcej, w produkcji nadal znajdują się inne uciążliwe błędy.

Dziś premiera Wolcen, kolejnego konkurenta Diablo

Mat1K, 13 lutego 2020, 10:40

Hack’n’slash Wolcen: Lords of Mayhem dziś wieczorem opuści Wczesny Dostęp na Steamie, w którym znajdował się od marca 2015 roku. Wraz z dzisiejszą aktualizacją do gry trafi nowa zawartość i mnóstwo usprawnień umilających rozgrywkę. Wolcen posiada polską wersję językową.

Wolcen: Lords of Mayhem opóźnione – znamy nową datę premiery

qjin, 9 stycznia 2020, 12:26

Hack’n’slash Wolcen: Lords of Mayhem zaliczył obsuwę. Premiera gry miała odbyć się w tym miesiącu, ale twórcy potrzebują więcej czasu na jej dopracowanie. Na szczęście poślizg jest niewielki, a na osłodę pokazano system tworzenia postaci.

Wolcen: Lords of Mayhem - hack-and-slash na CryEngine zadebiutował w Steam Early Access

Góral, 25 marca 2016, 11:38

Ufundowany w 2015 roku na Kickstarterze hack-and-slash Wolcen: Lords of Mayhem zadebiutował na Steamie w ramach wczesnego dostępu. Obecnie grę można nabyć za około 85 zł, a finalna wersja ma być około dwa razy droższa.

Umbra zmienia nazwę na Wolcen: Lords of Mayhem. Gra zadebiutuje we Wczesnym Dostępie 24 marca

Jakub Mirowski, 3 marca 2016, 10:42

Studio SolarFall Games poinformowało graczy, że zmienia nazwę na Wolcen Studio, zaś tytułem jego debiutanckiego projektu jest od teraz nie Umbra, a Wolcen: Lords of Mayhem. Przy okazji zapowiedziano, że gra trafi do usługi Wczesnego Dostępu na Steamie 24 marca.

Umbra – obiecujący hack’n’slash ufundowany na Kickstarterze

Draug, 2 czerwca 2015, 17:10

Umbra – ciekawie zapowiadający się hack’n’slash z otwartym światem na silniku CryEngine 3 – osiągnął cel minimalny w zbiórce na Kickstarterze. Studio SolarFall Games zebrało 225 tysięcy dolarów, więc gra ma szansę trafić na rynek jesienią 2016 roku. Do końca akcji crowdfundingowej zostało jeszcze 12 dni, a na realizację czeka garść celów dodatkowych.

Umbra - zobacz 8 minut rozgrywki z RPG akcji na CryEngine

Adrian Werner, 24 maja 2015, 11:29

Zespół SolarFall Games opublikował ośmiominutową prezentację gry Umbra, czyli RPG akcji z otwartym światem, które powstaje w oparciu o silnik CryEngine.

Wieści ze świata (Star Wars: Battlefront, Gears of War, Rainbow Six: Siege) 15/5/15

luckie, 15 maja 2015, 14:09

Dziś piszemy m.in. o nowym trybie w grze Star Wars: Battlefront, odpowiedzi firmy Microsoft na wycieki materiałów z remake'a Gears of War oraz poprawkach w Rainbow Six: Siege, zasugerowanych przez alfa-testerów. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.