Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 stycznia 2020, 12:35

autor: qjin

Wolcen: Lords of Mayhem opóźnione – znamy nową datę premiery

Hack’n’slash Wolcen: Lords of Mayhem zaliczył obsuwę. Premiera gry miała odbyć się w tym miesiącu, ale twórcy potrzebują więcej czasu na jej dopracowanie. Na szczęście poślizg jest niewielki, a na osłodę pokazano system tworzenia postaci.

Grafika Wolcen: Lords of Mayhem robi wrażenie – uzyskanie takich efektów było możliwe dzięki silnikowi CryEngine 3. - Wolcen: Lords of Mayhem opóźnione – znamy nową datę premiery - wiadomość - 2020-01-09
Grafika Wolcen: Lords of Mayhem robi wrażenie – uzyskanie takich efektów było możliwe dzięki silnikowi CryEngine 3.

Daniel Dolui, dyrektor generalny Wolcen Studio, poinformował, że nadchodzący hack’n’slash Wolcen: Lords of Mayhem ukaże się nieco później niż przewidywano. Pełna wersja miała wyjść w styczniu tego roku, ale – jak można dowiedzieć się z najnowszego, udostępnionego poniżej materiału wideo – twórcy potrzebują więcej czasu na dopracowanie tytułu. Dobrą nowiną jest to, że obsuwa jest niewielka i nowa data premiery została ustalona na 13 lutego 2020 roku, o czym możecie przeczytać we fragmencie oficjalnego komunikatu:

Postanowiliśmy przełożyć grę o dwa tygodnie i dostarczyć ją 13 lutego, ponieważ wymaga ona lepszego dopracowania. Każdy w studiu pracuje w pocie czoła, by wydać tytuł, i nie możemy doczekać się, by cieszyć się jego zawartością razem z naszymi graczami. Jednakże musimy zrobić to dobrze i upewnić się, że na premierę jakość gry będzie wystarczająco wysoka.

W naszej obecnej sytuacji każdy dzień pracy ma ogromny wpływ na finalną jakość Wolcen: Lords of Mayhem. Nie chcemy marnować kilku lat produkcji i jakości tak mocnego projektu, wydając niestabilną wersję gry.

Nad Wolcen: Lords of Mayhem pracuje obecnie ponad czterdziestu pracowników, a warto przypomnieć, że początkowo zespół liczył tylko pięciu. Rozrost studia był możliwy dzięki sukcesom na platformach Kickstarter i Steam. Gra jest dostępna od 24 marca 2016 roku w sklepie firmy Valve w ramach wczesnego dostępu i cieszy się umiarkowanym zainteresowaniem wśród graczy.

Aby umilić oczekiwanie, twórcy pokazali w drugiej części powyższego materiału wideo system tworzenia postaci. Nie zabrakło w nim również krótkich fragmentów rozgrywki. Niby mało, ale do premiery pozostało naprawdę niewiele czasu, mimo opóźnienia. Przypominamy, że Wolcen: Lords of Mayhem wyjdzie tylko na PC.

Ostatnia aktualizacja: 2020-01-09

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Wolcen: Lords of Mayhem

Wolcen: Lords of Mayhem