Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lutego 2020, 10:14

autor: Aquma

Wolcen - twórcy dziękują za cierpliwość, nadciąga patch 1.0.4.0

Twórcy hack’n’slasha Wolcen przedstawili listę zmian, które zostaną wprowadzone do gry w najbliższym patchu 1.0.4.0. Poinformowano także o tymczasowym ograniczeniu liczby osób na serwerach i podziękowano fanom za cierpliwość.

Wolcen to duży sukces, ale problemów nie brakuje. - Wolcen - twórcy dziękują za cierpliwość, nadciąga patch 1.0.4.0 - wiadomość - 2020-02-19
Wolcen to duży sukces, ale problemów nie brakuje.

W SKRÓCIE:

  1. twórcy Wolcen poinformowali o tym, co znajdzie się w najbliższym patchu i podziękowali graczom za cierpliwość;
  2. poprawki obejmują m.in. bugi dotyczące ekwipunku, interfejsu, zadań, zdolności i zapisywania postaci w trybie offline;
  3. aktualizacje będą ukazywały się raz na tydzień, ale mają być bardziej dopracowane;
  4. wprowadzono też tymczasowe ograniczenia liczby osób na serwerach.

Twórcy Wolcen: Lords of Mayhem – udanej gry z gatunku hack’n’slash, która niedawno zadebiutowała na komputerach i okazała się wielkim sukcesempostanowili podziękować graczom za cierpliwość, którą wykazali się w związku z problemami trapiącymi omawianą produkcję. Komunikat pojawił się w notce opublikowanej na platformie Steam.

Chcemy podziękować Wam za cierpliwość. To był ciężki start i najwyraźniej nie spodziewaliśmy się, że będziecie darzyli Wolcen aż tak wielką pasją. Wiemy, że problemy z połączeniem i błędy, na które obecnie natrafiacie, są frustrujące i nie pozwalają Wam w pełni docenić gry. Chcemy zapewnić, że robimy wszystko, co w naszej mocy, aby jak najszybciej rozwiązać wszystkie te kwestie.

W tym samym poście poinformowano też o zmianach w podejściu do aktualizacji oraz systemie logowania. Te pierwsze będą rzadsze (jedna na tydzień), ale bardziej dopracowane, co powinno pozwolić na zminimalizowanie różnego rodzaju problemów technicznych podobnych do tych, na które ostatnio narzekali użytkownicy. Co do drugiej kwestii, to zdecydowano się tymczasowo wprowadzić ograniczenie liczby graczy na serwerach. Limity zostaną zdjęte, kiedy deweloperzy poprawią infrastrukturę.

Przy okazji przedstawiono również obszerną listę zmian, które znajdą się w najbliższym patchu. Łatka zostanie wypuszczona w tym tygodniu i naprawi m.in. błędy w systemie ekwipunku, umiejętnościach bohatera, interfejsie, licznych zadaniach oraz kodzie sieciowym i silniku gry (w tym problemy z zapisywaniem postaci w trybie offline). Z pełną listą poprawek możecie się zapoznać otwierając notkę podlinkowaną w pierwszym akapicie.

Przypominamy, że Wolcen: Lords of Mayhem jest dostępne wyłącznie na pecetach (w ramach platformy Steam). Gra posiada polską wersję językową (kinową – z napisami).

  1. Wolcen: Lords of Mayhem – strona oficjalna
  2. Wolcen: Lords of Mayhem – poradnik