Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2020, 16:28

Wolcen Bloodtrail - premiera i zwiastun darmowego dodatku

Gra Wolcen: Lords of Mayhem doczekała się darmowego dodatku. Bloodtrail, bo takie miano nosi, wprowadza trzy misje fabularne, niedostępny wcześniej tryb gry, a także garść poprawek oraz sporo nowej zawartości.

Wydany w lutym hack‘n’slash zatytułowany Wolcen: Lords of Mayhem doczekał się patcha oznaczonego numerem 1.1.0. Aktualizacja zatytułowana Bloodtrail jest w istocie darmowym dodatkiem, który przynosi trzy nowe misje fabularne dla fazy Champion of Stormfall (endgame); w ich trakcie gracze muszą rozwiązać zagadkę zaginięcia smoczej matrony. Poza tym łatka wprowadza niedostępny wcześniej tryb gry. Chronicles, bo takie miano nosi ten ostatni, pozwala nam wziąć udział w specjalnie przygotowanych polowaniach, w zamian za co mamy szansę otrzymać cenne nagrody. Oprócz tego deweloperzy pochylili się nad szeregiem problemów i balansem swojego dzieła, a także wzbogacili je o zawartość nieco mniejszego kalibru, jak choćby nowa umiejętność oraz świeże modyfikatory dla już istniejących zdolności.

Poniżej znajdziecie zwiastun prezentujący przygotowane przez twórców atrakcje; ich pełna lista czeka natomiast w oficjalnym ogłoszeniu.

  1. Wolcen: Lords of Mayhem – oficjalna strona internetowa gry
  2. Wolcen: Lords of Mayhem – poradnik do gry
  3. Recenzja gry Wolcen – diablo trudna miłość

Krystian Pieniążek

Krystian Pieniążek

Doświadczenie zawodowe zdobywał na łamach nieistniejącego już serwisu, w którym przepracował niemal trzy długie lata. Poza tym studiował kulturoznawstwo na AGH, gdzie lwią część prac zaliczeniowych również poświęcił grom wideo. Współpracę z GRYOnline.pl rozpoczął w sierpniu 2016 roku. Pomimo że Encyklopedia Gier od początku była jego oczkiem w głowie, przez lata był obecny również w newsroomie, a także pojawił się w dziale publicystyki. Niemniej ostatecznie skoncentrował się na Encyklopedii, gdzie nie tylko pracuje jako autor, lecz zajmuje się również technicznym zapleczem. Ponadto prowadzi własny sklep z grami wideo oraz gadżetami growymi i filmowymi, biega (jego największym osiągnięciem są maratony, jednak ma ochotę porwać się na dystans ultra), uprawia kolarstwo, kocha górskie wędrówki, jest fanem nu metalu, interesuje się kosmosem, a także oczywiście gra. Najlepiej czuje się w grach akcji z otwartym światem i RPG-ach, choć nie pogardzi dobrymi wyścigami czy strzelankami.

więcej