Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 3 grudnia 2020, 16:22

autor: Karol Laska

2020 był beznadziejny? Nie dla wszystkich. Zobacz świetną reklamę z gwiazdą Deadpoola

Ryan Reynolds udostępnił w sieci reklamę nowej aplikacji randkowej, w której ukazano specyficzny romans szatana z… rokiem 2020. A gdzieś w tle leci piosenka Taylor Swift. To po prostu trzeba zobaczyć.

Umówmy się, że 2020 rok nikogo nie rozpieszcza, nieustannie bombardując nas negatywnymi wydarzeniami, z pandemią koronawirusa na czele. A jako że najlepszym sposobem na poradzenie sobie z problemem jest jego wyśmianie, to postanowiono nakręcić pewien film promocyjny. Reklamuje on co prawda nową aplikację randkową o nazwie Match, ale robi to w sposób bardzo humorystyczny i aktualny, nawiązując do trudu czasów, w jakich żyjemy – pokazuje, że najlepszą drugą połówką dla diabła byłaby kobieta o imieniu 2020. Wiecie, o co chodzi.

Reklama zmierza w szybkim tempie po milion wyświetleń na YouTube (kilka razy więcej zdobyła już za pośrednictwem Twittera), a obejrzycie ją na kanale… Ryana Reynoldsa. Tak, hollywoodzki aktor komediowy znany przede wszystkim z roli Deadpoola nie tylko wrzucił ją na swoje konto – to on jest jej autorem, a także głównym, iście szatańskim bohaterem. Ponadto w tle klipu usłyszymy piosenkę Taylor Swift pod tytułem Love Story. Gwiazda świadomie użyczyła swojego utworu na rzecz reklamy, gdyż urzekł ją scenariusz Reynoldsa. A zresztą, kogo by nie urzekł – przekonajcie się o tym na własnej skórze: