Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2020, 16:10

autor: AlexB

Wasteland 3 - patch 1.2.0 w przyszłym tygodniu. Wkrótce szczegóły DLC

Studio inXile Entertainment poinformowało, że w przyszłym tygodniu swoją premierę będzie miała aktualizacja 1.2.0 do gry Wasteland 3. Ma ona zawierać mnóstwo ulepszeń i poprawek. Natomiast w 2021 roku poznamy szczegóły na temat DLC.

Tegoroczne Wasteland 3 zostało całkiem ciepło przyjęte przez miłośników gier RPG, zwłaszcza tych lubujących się w klimatach postapokaliptycznych. Niestety, mimo przeszło trzech miesięcy od premiery tytuł wciąż trawi wiele błędów. Ekipa ze studia inXile Entertainment pracuje jednak w pocie czoła, by zmienić ten stan rzeczy. Jej przedstawiciele zapowiedzieli, że w przyszłym tygodniu produkcja otrzyma nową aktualizację oznaczoną numerem 1.2.0, noszącą nazwę Meat Maker Marinade. Ma ona zawierać „mnóstwo ulepszeń i poprawek”. Ich pełna lista nie jest jak na razie znana, ale powinna zostać udostępniona na krótko przed debiutem patcha.

Łatka 1.2.0 ma stanowić jednak jedynie przygrywkę przed dużo większą aktualizacją – 1.3.0. Twórcy mają nadzieję wypuścić ją jeszcze przed końcem roku. Dzięki niej Wasteland 3 ma otrzymać brazylijsko-portugalską i włoską lokalizację oraz wsparcie dla Maców oraz komputerów z systemami Linux. Natomiast w przyszłym roku poznamy pierwsze szczegóły na temat DLC do gry. Więcej na ten temat oraz nowości, które mają zostać wprowadzone do tytułu w najbliższej przyszłości (permadeath, kolejne opcje dla zwierzęcych towarzyszy itp.), znajdziecie w tym miejscu.

  1. Oficjalna strona studia inXile Entertainment
  2. Recenzja gry Wasteland 3 – na takie RPG czekałem!
  3. Wasteland 3 – poradnik do gry