Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2020, 15:52

autor: Aquma

FIFA 21 - darmowa aktualizacja dla PS5 i Xbox Series X / S już dostępna

Studio EA Sports poinformowało w tweecie, że dedykowana konsolom nowej generacji aktualizacja dla gry FIFA 21 została już udostępniona „większości graczy”.

Wygląda na to, że next-genowa aktualizacja dla gry FIFA 21 została wydana nieco wcześniej, niż zapowiadali deweloperzy. Patch dla wersji dedykowanych konsolom PlayStation 5 oraz Xbox Series X / S miał zostać udostępniony w dniu jutrzejszym, ale – jak potwierdziło na Twitterze studio EA Sports – większość graczy może ściągnąć go już teraz.

Warto przy tym zaznaczyć, że formalnie dniem premiery patcha nadal jest 4 grudnia i dopiero jutro będziecie mieli stuprocentową pewność, że uda Wam się go pobrać (wszystko wskazuje na to, że łatka jest udostępniana stopniowo kolejnym grupom graczy).

Przypominamy, że poza konsolami dziewiątej generacji FIFA 21 jest dostępna również na komputerach, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Na Nintendo Switch trafiło tzw. wydanie Legacy Edition, które różni się od zeszłorocznej odsłony głównie zaktualizowanymi składami i statystykami zawodników.

  1. Recenzja gry FIFA 21 - EA, znowu to zrobiliście
  2. FIFA 21 – poradnik
  3. FIFA 21 – strona oficjalna