Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 15 października 2008, 09:25

autor: Dorota "vampire" Drużko

Specjalna myszka dla fanów World of Warcraft

Firma SteelSeries, dobrze znana jest ze sprzętu i akcesoriów mniej (na przykład rękawica, dzięki której nie spoci nam się dłoń podczas długiej zabawy) lub bardziej (podkładki, ślizgacze, headsety) niezbędnych graczom. Swego czasu przygotowała też specjalną nakładkę na klawiaturę ZBoard poświęconą World of Warcraft.

Firma SteelSeries, dobrze znana jest ze sprzętu i akcesoriów mniej (na przykład rękawica, dzięki której nie spoci nam się dłoń podczas długiej zabawy) lub bardziej (podkładki, ślizgacze, headsety) niezbędnych graczom. Swego czasu przygotowała też specjalną nakładkę na klawiaturę ZBoard poświęconą World of Warcraft. Na tegorocznej edycji BlizzConu poznaliśmy natomiast kolejny produkt nawiązujący do najbardziej znanego MMORPGa – myszkę SteelSeries Warcraft MMO Gaming Mouse, która powstała we współpracy z Blizzardem i oprócz atrakcyjnego wyglądu posiada całkiem niezłe parametry.

Specjalna myszka dla fanów World of Warcraft - ilustracja #1

Zgodnie z preferencjami większości graczy narzekających na pewne opóźnienia w przypadku komunikacji radiowej, mamy do czynienia z myszką przewodową wyposażoną w wysokiej klasy sensor umożliwiający pracę w sześciu rozdzielczościach - 800, 1200, 1600, 2000, 2400 i 3200 DPI. Ponadto gryzoń posiada aż piętnaście programowalnych przycisków, a dołączone oprogramowanie pozwala na tworzenie zaawansowanych makr do 160 znaków i przechowywanie dziesięciu różnych profili. Niektórych graczy zapewne ucieszy także możliwość ustawienia częstotliwości działania sprzętu - 250, 500 i 1000 Hz. Z funkcji już czysto estetycznych wymienić należy wybór koloru podświetlenia myszy spośród aż 16 milionów barw oraz stopnia jego natężenia i pulsacji.

Specjalna myszka dla fanów World of Warcraft - ilustracja #2

Z pewnością SteelSeries Warcraft MMO Gaming Mouse to ciekawa propozycja, nieco zniechęcająca może być jednak wysoka cena – za myszkę przyjdzie nam zapłacić 299 zł. Produkt trafi do sklepów, również polskich, już w przyszłym miesiącu.