Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wiadomości dotyczące Numeric Pipeline


Runaway: A Road Adventure zmierza na iOS. Premiera już za tydzień

Jiker, 29 maja 2013, 21:46

Pendulo Studios, producent gier Yesterday i The Next Big Thing, ujawnił, że 6 czerwca w ofercie App Store zadebiutuje Runaway: A Road Adventure – chronologicznie pierwsza, a w realiach iOS-owych trzecia z kolei odsłona cyklu przygodówek point’n’click Runaway. Tytuł będzie można pobrać po uiszczeniu opłaty w wysokości 4,99 dolarów, czyli około 16 zł. Pozwoli on poznać początki znajomości Briana i Giny.

Yesterday -przygódówka autorów serii Runaway, zadebiutowała na Androidzie

Adrian Werner, 5 grudnia 2012, 07:11

Na Google Play zadebiutowała gra Yesterday, czyli najnowsza przygodówka studia Pendulo, znanego z trylogii Runaway.

Yesterday, nowa przygodówka twórców Runaway, ukaże się 22 marca 2012 roku

Muninn, 15 marca 2012, 09:25

Firma Focus Home Interactive oświadczyła, że Yesterday – klasyczna przygodówka ze studia Pendulo – ukaże się 22 marca 2012 roku. Gra zawierać będzie trzech grywalnych bohaterów, intrygującą, tajemniczą fabułę oraz mroczną atmosferę.

Wieści ze świata (Batman: Arkham City, The Elder Scrolls V: Skyrim, Final Fantasy XIII-2) 4/10/11

Jiker, 4 października 2011, 14:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nielegalnych programatorach do Nintendo DS, nowej odsłonie Tiger Woods PGA Tour, kolekcji Jak and Daxter HD, a także Osiągnięciach w Batman: Arkham City i The Elder Scrolls V: Skyrim. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Resident Evil, Hitman: Absolution, Sony HMZ-T1) 1/09/11

Jiker, 1 września 2011, 14:22

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o przyszłości marki Resident Evil, futurystycznym headsecie Sony, obchodach końca Star Wars Galaxies, a także sukcesie studia Playdead. Zapraszamy do lektury.

Twórcy serii Runaway zapowiedzieli przygodówkę Y: The Case of John Yesterday

Adrian Werner, 22 sierpnia 2011, 12:19

Na tegorocznym gamescomie znane z The Next Big Thing oraz cyklu Runaway studio Pendulo ujawniło swoją najnowszą produkcję, którą okazała się mroczna przygodówka Y: The Case of John Yesterday. Mamy dla was pierwsze informacje na temat tego projektu.

Ubisoft w natarciu – znamy terminy premier Child of Eden i Driver: San Francisco

Olek, 19 kwietnia 2011, 16:48

Francuski potentat wyjawił dziś swoje plany wydawnicze na najbliższych kilka miesięcy. W czerwcu na sklepowych półkach powinna wylądować jedna z najbardziej oryginalnych gier ubiegłorocznych targów E3 – Child of Eden. Na wrzesień Ubisoft zapowiedział z kolei premierę Driver: San Francisco, czyli wyczekiwanej przez graczy piątej odsłony popularnej serii samochodówek. Na tym jednak nie koniec...

Poradnik: The Next Big Thing

Redakcja GRYOnline.pl, 21 lutego 2011, 10:50

Poradnik do The Next BIG Thing przeprowadzi Cię przez meandry zwariowanej fabuły tej sympatycznej produkcji. Podzielony jest na sześć części, odpowiadających rozdziałom w grze, i wiele podrozdziałów, zawierających wskazówki do konkretnych zadań.

Znamy daty premier przygodówek Gray Matter oraz The Next Big Thing

Adrian Werner, 27 października 2010, 13:08

Nie da się ukryć, że niemieccy wydawcy są obecnie prawdziwymi potentatami, jeśli chodzi o gry przygodowe. Dwie z takich firm - dtp entertainment oraz Crimson Cow ujawniły właśnie oficjalne daty premier swoich najbardziej oczekiwanych projektów.

Premiery gier w Polsce (23-29 sierpnia)

Vercetti, 30 sierpnia 2010, 09:18

Ostatnie dni wakacji przyniosły premierę najbardziej oczekiwanej gry akcji tego roku – Mafii II. Produkcja zespołu 2K Czech trafiła do sklepów w piątek. Prócz niej na polskim rynku ukazało się też kilka przygodówek – wśród nich wysoko oceniona produkcja z cyklu Runaway. Szczegółowe zestawienie tytułów, które trafiły na rynek w ubiegłym tygodniu, prezentujemy poniżej.

Ubisoft Polska wyda przygodówkę Runaway: A Twist of Fate

Hed, 9 lipca 2010, 15:15

Trzecia odsłona serii przygodówek Runaway, zatytułowana A Twist of Fate, została wydana na świecie pod koniec ubiegłego roku. Po kilku miesiącach oczekiwań w końcu wiemy, że sprowadzeniem gry do Polski zajmie się ostatecznie rodzimy oddział firmy Ubisoft, który będzie dystrybutorem kilku produktów wydawcy Focus Home Interactive.

The Next BIG Thing - nowa przygodówka twórców serii Runaway

Jiker, 16 kwietnia 2010, 14:35

Ekipa studia Pendulo, znana z wyprodukowania świetnej serii przygodówek Runaway, ujawniła pierwsze szczegóły na temat swojej najnowszej produkcji – The Next BIG Thing.

Angielskojęzyczna wersja Runaway: A Twist of Fate już w sprzedaży

Cairine, 27 listopada 2009, 09:26

Na angielsko lub polskojęzyczną wersję pudełkową trzeciej części przygód Briana Basco i Giny Timmins przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać – gra na razie dostępna jest jedynie w Niemczech, natomiast gracze z Wielkiej Brytanii czy Polski otrzymają swoje edycje na początku przyszłego roku. Tym bardziej wszyscy fani serii ucieszą się zapewne z wiadomości, że grę w wersji angielskiej można już zakupić i pobrać w formie cyfrowej za pośrednictwem sklepu The Adventure Shop.

Przygodówka Runaway: Przewrotny Los trafi do Polski

Jiker, 10 listopada 2009, 13:49

Firma TopWare Poland poinformowała nas o wprowadzeniu do swojego planu wydawniczego gry przygodowej Runaway: Przewrotny Los. Produkcja, której światowa premiera odbędzie się 18 listopada, zadebiutuje na polskim rynku w styczniu 2010 roku.

Wieści ze świata (Fight Night Round 4, The Sims 3, Dead Space Extraction) 29/05/09

Jiker, 29 maja 2009, 13:55

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: data premiery Dead Space Extraction na Wii, zapowiedzi Madballs i Def Jam Rapstar, premiera dema Fight Night Round 4, darmowa ścieżka dźwiękowa do Flock!, nowy SOCOM na PSP z kooperacją dla czterech osób i inne. Zapraszamy do lektury.