Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 kwietnia 2010, 14:35

The Next BIG Thing - nowa przygodówka twórców serii Runaway

Ekipa studia Pendulo, znana z wyprodukowania świetnej serii przygodówek Runaway, ujawniła pierwsze szczegóły na temat swojej najnowszej produkcji – The Next BIG Thing.

Ekipa studia Pendulo, znana z opracowania świetnej serii przygodówek Runaway, ujawniła pierwsze szczegóły na temat swojej najnowszej produkcji – The Next BIG Thing.

The Next BIG Thing - nowa przygodówka twórców serii Runaway - ilustracja #1

W The Next BIG Thing wcielimy się w dwójkę charyzmatycznych bohaterów – Dana Murray’a oraz Liz Allaire – zaangażowanych w oryginalną i pełną niezwykłych zwrotów akcji historię. Opowieść zostanie zaserwowana w charakterystycznym dla Pendulo Studios stylu graficznym, przywodzącym na myśl dojrzałe kreskówki. Możecie ją podziwiać na dwóch zrzutach ekranowych dołączonych do tej wiadomości.

W grze, będącej oczywiście rasową przygodówką, nie zabraknie humoru, a także odwołań do kultury masowej, w tym znanych filmów oraz seriali telewizyjnych. Wydawcą The Next BIG Thing, które w przeciwieństwie do ostatnich dzieł Pendulo Studios zostało zapowiedziane wyłącznie w wersji na PC, będzie firma Focus Home Interactive.

The Next BIG Thing - nowa przygodówka twórców serii Runaway - ilustracja #2

Przypominamy, że poprzednia produkcja Pendulo StudiosRunaway: Przewrotny Los na PC (wydana na Zachodzie pod koniec ubiegłego roku) – powinna zawitać do naszego kraju w tym roku. Jej dystrybutorem jest firma TopWare Poland. Producent ma również w planach dokończenie prac nad odsłoną na przenośną konsolę Nintendo DS.

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected], gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej