Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 kwietnia 2010, 14:35

autor: Jiker

The Next BIG Thing - nowa przygodówka twórców serii Runaway

Ekipa studia Pendulo, znana z wyprodukowania świetnej serii przygodówek Runaway, ujawniła pierwsze szczegóły na temat swojej najnowszej produkcji – The Next BIG Thing.

Ekipa studia Pendulo, znana z opracowania świetnej serii przygodówek Runaway, ujawniła pierwsze szczegóły na temat swojej najnowszej produkcji – The Next BIG Thing.

The Next BIG Thing - nowa przygodówka twórców serii Runaway - ilustracja #1

W The Next BIG Thing wcielimy się w dwójkę charyzmatycznych bohaterów – Dana Murray’a oraz Liz Allaire – zaangażowanych w oryginalną i pełną niezwykłych zwrotów akcji historię. Opowieść zostanie zaserwowana w charakterystycznym dla Pendulo Studios stylu graficznym, przywodzącym na myśl dojrzałe kreskówki. Możecie ją podziwiać na dwóch zrzutach ekranowych dołączonych do tej wiadomości.

W grze, będącej oczywiście rasową przygodówką, nie zabraknie humoru, a także odwołań do kultury masowej, w tym znanych filmów oraz seriali telewizyjnych. Wydawcą The Next BIG Thing, które w przeciwieństwie do ostatnich dzieł Pendulo Studios zostało zapowiedziane wyłącznie w wersji na PC, będzie firma Focus Home Interactive.

The Next BIG Thing - nowa przygodówka twórców serii Runaway - ilustracja #2

Przypominamy, że poprzednia produkcja Pendulo StudiosRunaway: Przewrotny Los na PC (wydana na Zachodzie pod koniec ubiegłego roku) – powinna zawitać do naszego kraju w tym roku. Jej dystrybutorem jest firma TopWare Poland. Producent ma również w planach dokończenie prac nad odsłoną na przenośną konsolę Nintendo DS.