Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 listopada 2009, 13:49

Przygodówka Runaway: Przewrotny Los trafi do Polski

Firma TopWare Poland poinformowała nas o wprowadzeniu do swojego planu wydawniczego gry przygodowej Runaway: Przewrotny Los. Produkcja, której światowa premiera odbędzie się 18 listopada, zadebiutuje na polskim rynku w styczniu 2010 roku.

Firma TopWare Poland poinformowała nas o wprowadzeniu do swojego planu wydawniczego gry przygodowej Runaway: Przewrotny Los. Produkcja, której światowa premiera odbędzie się 18 listopada, zadebiutuje na polskim rynku w styczniu 2010 roku i będzie kosztować 79,95 złotych.

Przygodówka Runaway: Przewrotny Los trafi do Polski - ilustracja #1

Przy okazji pragniemy zauważyć, że wczoraj uruchomiona została oficjalna strona gry – http://www.runaway-thegame.com. Znajdziecie na niej szereg informacji na temat Przewrotnego Losu – m.in. fakty z powstawania gry, historię poprzednich części, jak również sporą liczbę zrzutów ekranowych, grafik z gry i materiałów wideo.

Wśród tych ostatnich warto wymienić całkiem nowy trailer z Giną w roli głównej. Wspólnie z nią i Brianem rozwiążemy wszystkie niewyjaśnione wątki i doprowadzimy historię opowiedzianą przez ekipę Pendulo Studios do samego końca.

Runaway: Przewrotny Los to trzecia odsłona popularnego cyklu przygodówek. Wcześniejsze dwie – Runaway i Runaway: Sen Żółwia – zostały wydane odpowiednio w 2001 (dwa lata później w Polsce) i 2006 roku (pół roku później w Polsce). Przypominamy jednocześnie, że Przewrotny Los, podobnie jak Sen Żółwia, zostanie również wydany w wersji na Nintendo DS. Premiera odbędzie się na wiosnę 2010 roku.