Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wiadomości dotyczące Team6 Game Studios / Rebel Games


Wieści ze świata (Mortal Kombat, Gears of War 3, Gran Turismo 5) 18/1/12

Sarge, 18 stycznia 2012, 13:03

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o Mortal Kombat w wersji na PlayStation Vita, dodatkach DLC do gier Gears of War 3 i Gran Turismo 5 oraz nowej produkcji RPG na PlayStation 3.

Strategy First zapowiedziało grę FlatOut 3: Chaos & Destruction. Premiera za tydzień

Hed, 7 grudnia 2011, 12:34

W przyszłym tygodniu na Steamie pojawi się gra FlatOut 3: Chaos & Destruction, w której ponownie rozwalimy dziesiątki różnych samochodów na wielu trasach. Trzecia odsłona serii jest wielką niewiadomą, gdyż tworzy je nowe studio Team6 oraz firma Strategy First.

FlatOut na Wii pod koniec 2010 roku

Jiker, 5 maja 2010, 10:37

Końcówka bieżącego roku przyniesie posiadaczom Nintendo Wii nie tylko premierę specjalnej wersji Piratów Sida Meiera, ale również nową odsłonę cyklu FlatOut. Według zapewnień twórców produkcja zadowoli wszystkich miłośników zręcznościowych gier wyścigowych.

Premiery gier w Polsce (4-8 sierpnia)

Vercetti, 11 sierpnia 2008, 10:45

W minionym tygodniu po raz kolejny nie mieliśmy do czynienia z wysypem topowych tytułów. Na polskim rynku ukazało się zaledwie siedem nowości, a rodzimi dystrybutorzy postawili na obniżanie cen starszych produktów oraz zapowiadanie następnych reedycji. Nie, żebyśmy nie chcieli skorzystać, ale z utęsknieniem czekamy już na wrzesień.

Empire Interactive w trakcie restrukturyzacji

Vercetti, 3 lipca 2008, 13:28

Brytyjska firma Empire Interactive, znana graczom jako wydawca serii FlatOut czy Big Mutha Truckers, ogłosiła, że dla zwiększenia swojej wydajności przechodzi właśnie przez proces restrukturyzacji. W jego wyniku już wkrótce przedsiębiorstwo zredukuje zatrudnienie o 30%, a prócz tego sprzeda przejęte w 2000 r. studio RazorWorks, odpowiedzialne za cykl Ford Racing i Enemy Engaged.

Gra FlatOut: Head On na PSP w pierwszym kwartale przyszłego roku

Metatron, 6 listopada 2007, 12:57

Firma Empire Interactive zapowiedziała grę FlatOut: Head On. Będzie to pierwsza przeznaczona dla PSP odsłona popularnej serii wyścigów samochodowych łączących w sobie elementy Burnouta i Destruction Derby. Produkcja zadebiutuje na rynku w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Zapowiedziano wyścigi samochodowe po największych miastach Europy

Major Doktor Upiorna, 23 maja 2007, 12:12

Niemiecka firma XIDER Games (odpowiedzialna m.in. za grę Ankh: The Tales of Mystery) wraz z Team 6 zapowiedziała, że już w sierpniu miłośnicy wyścigów samochodowych powinni spodziewać się kolejnej pozycji z tego gatunku. Posiadacze PeCetów będą mogli nabyć European Street Racing za 19.99 GBP

Czym będzie FlatOut: Total Carnage?

eLKaeR, 31 stycznia 2007, 21:21

Jak dotąd obie części popularnej serii FlatOut, traktującej o widowiskowych (vide m.in. fizyczne aspekty zabawy) wyścigach samochodowych, poznali jedynie posiadacze PeCetów oraz powoli odchodzących do lamusa konsol PlayStation 2 i Xbox. W lipcu ubiegłego roku dowiedzieliśmy się ogólnikowo o nadchodzącej ku platformie Xbox 360 grze pt. FlatOut: Total Carnage. Teraz znamy dodatkowe szczegóły.

FlatOut 2 w sklepach w lecie 2006 roku

Henkel, 13 października 2005, 12:45

Gra przeznaczona na konsole Playstation 2 i Xbox oraz na komputery osobiste pojawi się w sklepach na terenie Stanów Zjednoczonych latem 2006 roku. Produkt tworzony przez studio developerskie Bugbear Entertainment zostanie w Ameryce wydany przez Vivendi Universal Games.

Zapowiedziano FlatOut 2

Elrond, 12 lipca 2005, 10:35

Firmy Vivendi Universal Games oraz Empire Interactive podpisały umowę wyłącznościową, na mocy której VUG została wydawcą FlatOut 2 na terenie Stanów Zjednoczonych. Tym samym potwierdzono fakt, iż kontynuacja znakomitej gry wyścigowej znajduje się w produkcji. Rynkowa premiera FlatOut 2 przewidziana jest na przyszły rok, a za kierownicami samochodów zasiądą posiadacze PS2, Xboxa oraz PeCetów.

Konkurs FlatOut - gra za friko! zakończony

Solnica, 13 czerwca 2005, 14:32

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy abonamentów MayClub w którym nagrodą dla zwycięzcy był egzemplarz gry FlatOut. Tym razem szczęśliwy los uśmiechnął się do osoby o ksywce ...

Znamy datę wydania TAXI 3 Extreme Rush

Elrond, 10 czerwca 2005, 09:38

Jak poinformowała firma Team6, developer TAXI 3 Extreme Rush, produkcja ta ukaże się na półkach sklepowych 2 września tego roku. Premiera ta nie dotyczy terytoriów Rosji, Hiszpanii, Portugalii, krajów Beneluxu (w Holandii można grę już zakupić) i niestety Polski. Jak donosi serwis GamersHell, w naszym pięknym kraju wydaniem gry zajmie się firma IQpublishing.

Konkurs FlatOut - gra za friko!

Solnica, 8 czerwca 2005, 17:14

Kolejny konkurs z serii „gra za friko” i kolejna ciekawa nagroda do wygrania, którą tym razem jest gra FlatOut. Reguły zabawy wciąż te same – jeden mail i odrobina szczęścia wystarczą, aby przesyłka trafiła właśnie do waszej skrzynki pocztowej.

Poradnik: FlatOut

Redakcja GRYOnline.pl, 5 maja 2005, 18:56

Poradnik do gry wyścigowej FlatOut zawiera instrukcję, która wyjaśnia nierzadko skomplikowane opcje gry, garść przydatnych informacji, dokładne charakterystyki dostępnych pojazdów i szalonych tras, a także opis każdej części przystosowanej do tuningu.

Studio Bugbear Entertainment pracuje nad pierwszą łatką do Flat-Out

Krystian Smoszna, 16 listopada 2004, 08:07

Mimo, że najnowsza produkcja sygnowana logiem Empire Interactive o nazwie Flat-Out jest dostępna na rynku zaledwie od dziesięciu dni, programiści z Bugbear Entertainment zapowiedzieli na łamach oficjalnego forum gry, że trwają zaawansowane prace nad pierwszą „łatką”, która zlikwiduje dotychczas ujawnione przez graczy błędy.