Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPCPS5XSXSwitchXONEPS4
Okładka Street Outlaws 2: Winner Takes All (PC)
OkładkaStreet Outlaws 2: Winner Takes All (PC)

Street Outlaws 2: Winner Takes All

Druga część serii gier wyścigowych, opartych na licencji programu Wyścigi uliczne. W Street Outlaws 2: Winner Takes All zasiadamy za kierownicami ponad 30 samochodów i bierzemy udział w widowiskowych wyścigach. Poza tym zajmujemy się tuningiem aut i dbaniem o swoją ekipę.

Wyścigi | samochodowe | seriale TV

Street Outlaws 2: Winner Takes All Premiera

21wrz2021

PS4 PS5 XONE XSX Switch

3gru2021

PC

Gry podobne do Street Outlaws 2: Winner Takes All

Forza Horizon 5

Gear.Club Unlimited 2: Ultimate Edition

Super Street: The Game

Street Outlaws 2: Winner Takes All jest drugą odsłoną zapoczątkowanego w 2019 roku cyklu gier wyścigowych, opartego na licencji programu Wyścigi uliczne, emitowanego na kanale Discovery. Produkcja została opracowana przez autorów pierwowzoru, czyli zespół Team6 Game Studios, a jej wydaniem zajęła się firma GameMill Entertainment.

Mechanika

W Street Outlaws 2: Winner Takes All bierzemy udział w widowiskowych wyścigach samochodowych. Autorzy oddają nam do dyspozycji 26 samochodów przeznaczonych do tak zwanego drag racingu, czyli wyścigów równoległych na dystansie jednej czwartej mili, oraz 5 dodatkowych aut stworzonych z myślą o innych wyzwaniach. O zwycięstwo walczymy w 36 różnorodnych lokacjach, wśród których znajdziemy zarówno trasy uliczne, jak i profesjonalne tory wyścigowe.

Jak doskonale wie każdy miłośnik tuningu samochodów, jeśli chcemy wygrywać, musimy pogodzić się z koniecznością zaglądania pod maskę naszego pojazdu, a także poświęcić nieco uwagi jego walorom estetycznym. W grze zaimplementowano rozbudowany system tuningu mechanicznego. Oprócz tego w nasze ręce oddano ponad 250 części, do których dostęp odblokowujemy w miarę postępów – od felg, przyciemnianych szyb i kolorowych dymów wydobywających się spod naszych opon przy tak zwanym „paleniu gumy”, skończywszy na spadochronach ułatwiających hamowanie po przekroczeniu linii mety.

Poza tym gra pozwala nam na modyfikację swojego garażu i dostosowanie go do indywidualnych preferencji. Nieco uwagi należy też poświęcić swojej ekipie, której szeregi zasilają postacie znane z telewizyjnego pierwowzoru, jak Ryan Martin, Big Chief, Lizzy, Farmtruck czy AZN.

Tryby gry

W Street Outlaws 2: Winner Takes All można bawić się w pojedynkę. Namiastkę multiplayerowej rywalizacji stanowią asynchronicznie rozgrywane turnieje oraz internetowe rankingi pozwalające pochwalić się swoimi osiągnięciami.

Kwestie techniczne

Street Outlaws 2: Winner Takes All działa w oparciu o technologię Unreal Engine 4. Oprawa graficzna tej produkcji prezentuje znacznie wyższy poziom niż miało to miejsce w pierwowzorze. Pochylono się między innymi nad modelami samochodów i szczegółowością otoczenia, a także poprawiono oświetlenie.

Tryb gry: single player  

Street Outlaws 2: Winner Takes All cena w dniu premiery: 179,99 PLN

Wymagania wiekowe Street Outlaws 2: Winner Takes All: 12+

Street Outlaws 2: Winner Takes All Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

 • Minimalne:
 • Intel Core i5-7400 3.0 GHz
 • 16 GB RAM
 • karta grafiki 3 GB GeForce GTX 1060 lub lepsza
 • 25 GB HDD
 • Windows 10 64-bit
 • Zalecane:
 • AMD Ryzen 7 2700X 3.7 GHz
 • 16 GB RAM
 • karta grafiki 6 GB GeForce RTX 2060 lub lepsza
 • 25 GB HDD
 • Windows 10/11 64-bit
PS4
PS5
XONE
XSX
Switch
PC