Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiXONESwitchPS4
Okładka Monster Jam: Crush It! (XONE)

Monster Jam: Crush It!

Zręcznościowa gra o wyścigach monster trucków. Rozgrywka w Monster Jam: Crush It! opiera się na zasadach znanych z poprzednich wydań serii.

Wyścigi | samochodowe | monster truck

Okładka Monster Jam: Crush It! (XONE)

data premiery gry:

25paź2016

XONE PS4

31paź2017

Switch
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Monster Jam: Crush It! to poświęcona zmaganiom monster trucków zręcznościowa gra wyścigowa na platformę PS4, XONE i Switch. Tytuł stanowi kolejną odsłonę popularnej serii Monster Jam, którą po rezygnacji firmy Activision przejęła firma GameMill Publishing oraz ekipa deweloperska Team6 Game Studios.

Mechanika

Ogólne założenia rozgrywki nie odbiegają w znacznym stopniu od rozwiązań znanych z wydanej rok wcześniej gry Monster Jam Battlegrounds. Otrzymujemy więc możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w typowych dla zawodów Monster Jam trybach: wyścigu – w którym celem jest jazda po specjalnie przygotowanych torach, oraz Freestyle – gdzie liczy się przede wszystkim pokazanie możliwości naszych monster trucków. Podobnie jak poprzedniczka, Monster Jam: Crush It! oferuje więc możliwość zabawy zarówno na licencjonowanych arenach Monster Jam (w tym na będącej miejscem finałów arenie Sam Boyd Stadium), jak i całym szeregu fikcyjnych torów terenowych. W grze czeka na nas w sumie 28 zupełnie nowych map, na których możemy sprawdzić swoje umiejętności w trzech różnych typach rozgrywki (tzn. próbie czasowej, trybie przetrwania oraz trybie wyczynowym). Daje nam to w sumie 96 wyzwań do ukończenia, w trakcie których możemy zasiąść za kierownicą wszystkich licencjonowanych ciężarówek Monster Jam.

Tryby rozgrywki

Pod względem wariantów rozgrywki, Monster Jam: Crush It! nie różni się znacząco od swojej poprzedniczki. Gra przeznaczona jest więc głownie do zabawy w trybie single player, zaś jedyną formę rywalizacji pomiędzy graczami stanowią internetowe rankingi.

Kwestie techniczne

W kwestii oprawy graficznej, wydane na platformie PS4, XONE i Switch Monster Jam: Crush It! stanowi istotny krok do przodu w porównaniu z poprzednią częścią serii, czyniąc użytek z topowego silnika graficznego Unreal Engine 4, który doskonale sprawdza się zwłaszcza na konsolach ósmej generacji. Sporym atutem gry jest też oryginalna ścieżka dźwiękowa, wyprodukowana przez doświadczonego Deona Vossa.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Monster Jam: Crush It!

Klasyfikacja PEGI Monster Jam: Crush It!

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
XONE
PS4
Switch