Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Monster truck

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Najpopularniejsze gry o tematyce monster truck.

PC
PC Windows14
WWW
PlayStation
Sony PlayStation 51 Sony PlayStation 44 Sony PlayStation 31
Sony PlayStation 2
Sony PlayStation 1
PlayStation Portable
PlayStation Vita
Xbox
Microsoft Xbox Series X/S1 Microsoft XBOX ONE4 Microsoft Xbox 3601
Microsoft Xbox
Mobile
Android
Apple iOS
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch4
Nintendo Wii
Nintendo DS1
Nintendo Wii U
Nintendo 3DS1 Game Boy Advance2
Nintendo GameCube
WIĘCEJ
MNIEJ

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

monster truck
Monster Jam: Steel Titans 2
Monster Jam: Steel Titans 2

Wyścigi 2 marca 2021

Monster Jam Steel Titans 2 to druga odsłona wyścigów z monster truckami w roli głównej, z możliwością zabawy solo i multi. Za tytuł odpowiedzialne jest Rainbow Studios specjalizujące się w różnej maści grach wyścigowych, jak MX vs ATV All Out.

PCPS4XONESwitch

Monster Truck Championship
Monster Truck Championship

Wyścigi 15 października 2020

Gra wyścigowa, w której bierzemy udział w różnorodnych zawodach tytułowych wielkich samochodów terenowych. Monster Truck Championship jest dziełem polskiego studia Teyon (twórców m.in. Terminator: Resistance). W tytuł grać można w pojedynkę (w ramach rozbudowanej kariery) lub przez Internet, w trybie multiplayer dla maksymalnie ośmiu graczy.

PCPS5XSXPS4XONESwitch

Monster Jam: Steel Titans
Monster Jam: Steel Titans

Wyścigi 25 czerwca 2019

Gra, która pozwala graczowi wcielić się w kierowcę samochodu typu monster truck i wziąć udział w różnego rodzaju zawodach – zarówno wyścigach, jak i konkursach akrobacji. Produkcja została opracowana przez dewelopera Rainbow Studios (twórców serii MX vs. ATV). Jej wydawcą jest firma THQ Nordic.

PCPS4XONESwitch

Monster Truck Destruction
Monster Truck Destruction

Wyścigi 18 września 2013

Monster Truck Destruction to wyścigi, w których zasiadamy za kierownicą 1500-konnych monster trucków aby wziąć udział w zmaganiach typu drag, freestyle bądź pełnych mistrzostwach. W grze odwzorowano oryginalne maszyny, biorące udział w zmaganiach od lat 70-tych aż do dziś. Z pomocą zespołu Monster X Tour odtworzono też 16 realnie istniejących aren.

PC

Monster Truck Madness 2
Monster Truck Madness 2

Wyścigi 15 czerwca 1998

Sequel do znanego tytułu Monster Truck Madness, w którym można spróbować swoich sił w rajdach terenowych specjalnie przerobionymi pojazdami na olbrzymich kołach.

PC

Monster Truck Fury
Monster Truck Fury

Wyścigi 29 listopada 2003

Szaleńcze wyścigi samochodami terenowymi po niebezpiecznych bezdrożach. Siadając za kierownicą mechanicznego potwora, mamy tylko jedno zadanie: zniszczyć konkurencję i spróbować dojechać przy tym cało do mety.

PC

Monster Truck Rumble
Monster Truck Rumble

Wyścigi 14 listopada 2001

Typowy przykład niskobudżetowych wyścigów, w których gracz zasiada za kierownicą jednego z tytułowych monster trucków, czyli pojazdów na olbrzymich kołach. Warto przy tym dodać, iż jest to pełnoprawna zręcznościówka, w której szczególny nacisk położono na nieskomplikowaną zabawę.

PC

Monster Jam Battlegrounds
Monster Jam Battlegrounds

Wyścigi 24 maja 2015

Kolejna odsłona cyklu gier samochodowych, tworzonych przez zespół Team6 Game Studios w oparciu o tytułową licencję Monster Jam. Produkcja pozwala nam zasiąść za sterami 23 licencjonowanych Monster Trucków i wziąć udział w zróżnicowanych konkurencjach. Do naszej dyspozycji oddano 45 tras, począwszy od oficjalnych aren (na czele ze słynnym Sam Boyd Stadium), przez tory przełajowe, aż po trasy terenowe.

PCX360PS3

Monster Jam: Crush It!
Monster Jam: Crush It!

Wyścigi 25 października 2016

Zręcznościowa gra o wyścigach monster trucków. Rozgrywka w Monster Jam: Crush It! opiera się na zasadach znanych z poprzednich wydań serii. Otrzymujemy możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w kilku wariantach zabawy: wyścigu, w którym celem jest jazda po specjalnie przygotowanych torach, przetrwaniu oraz trybie wyczynowym. Monster Jam: Crush It! oferuje możliwość zabawy zarówno na licencjonowanych arenach Monster Jam, jak i całym szeregu fikcyjnych torów terenowych.

PS4XONESwitch

Bigfoot Competition: Russian Classics
Bigfoot Competition: Russian Classics

Wyścigi 8 maja 2009

Bigfoot Competition: Russian Classics to gra wyścigowa, wyprodukowana przez studio No-Namedev na zlecenie firmy Play-publishing. Gracz wciela się w rolę kierowcy monstertrucka, zbudowanego na bazie klasyków radzieckiej motoryzacji i bierze udział w emocjonujących wyścigach po bezdrożach, zmagając się z rywalami oraz prawami fizyki.

PC

Ultimate Monster Trucks
Ultimate Monster Trucks

Wyścigi 21 maja 2005

Ultimate Monster Trucks to zręcznościowe wyścigi off-roadowe, wyprodukowane przez holenderskie studio deweloperskie Team 6 Games. Gracze mają okazję wziąć udział w emocjonujących zmaganiach kierowców tytułowych monster trucków, ścigających się po bezdrożach w różnych zakątkach globu. Staraniem firmy IQ Publishing tytuł wydany został w polskiej wersji językowej (z napisami).

PC

Bigfoot: Polish Classics
Bigfoot: Polish Classics

Wyścigi 16 lipca 2010

Bigfoot: Polish Classics jest trzecią odsłoną wyścigowego cyklu, rozwijanego przez zespół deweloperski No-Namedev oraz firmę Play-publishing. Tym razem gracze mogą spróbować swoich sił za kierownicą monster trucków bazujących na polskich legendach szos. Twórcy przygotowali ponad 30 tras, na których ścigać się można ośmioma modelami samochodów.

PC

Bigfoot Evolution: French Classics
Bigfoot Evolution: French Classics

Wyścigi 14 kwietnia 2008

Budżetowa gra wyścigowa, w której gracze ścigają się monster truckami, stworzonymi na bazie klasyków francuskiej motoryzacji. Zabawa toczy się w 4 różnych trybach i na 24 trasach, różniących się topografią terenu oraz zmiennymi warunkami pogodowymi.

PC

Monster Truck Madness
Monster Truck Madness

Wyścigi 31 sierpnia 1996

W grze siadamy za sterami ogromnych, czterokołowych ciężarówek i żądni zwycięstwa ruszamy do walki. Do wyboru mamy 10 autentycznych pojazdów, uczestniczących w wyścigach „mechanicznych potworów” w USA.

PCGBA

Monster 4x4 3D
Monster 4x4 3D

Wyścigi 9 października 2012

Gra wyścigowa, w której stajemy do walki w off-roadowych zawodach, zasiadając za kierownicami dwudziestu zróżnicowanych pojazdów – wirtualny garaż zawiera SUV-y, buggy, muscle cary oraz samochody specjalne pokroju autobusu szkolnego. Tempo zmagań zwiększa możliwość skorzystania z rozrzuconych po trasach power-upów i dopalacza zapewniającego chwilowe przyspieszenie.

3DS

Monster Truck Maniax
Monster Truck Maniax

Wyścigi prace wstrzymane

Program przygotowany przez szwedzką grupę Legendo Entertainment należy do gatunku gier rajdowych off-road i ma aspiracje konkurować z takimi pozycjami, jak Grand Raid Offroad czy Colin McRae: DIRT.

PC

Monster Trucks DS
Monster Trucks DS

Wyścigi 23 listopada 2005

Monster Trucks DS to emocjonujące wirtualne wyścigi tytułowych monstrualnych samochodów. Idea budowania owych niezwykłych czterokołowców narodziła się w Stanach Zjednoczonych - tamtejsze zawody z udziałem potwornych maszyn zawsze ogląda mnóstwo widzów.

NDS

Monster Trucks Mayhem
Monster Trucks Mayhem

Wyścigi 5 września 2006

Wyścigi tytułowych monster-trucków. Przystępujemy zarówno do klasycznych zawodów, w których liczy się jedynie dotarcie do mety, jak i wyzwań polegających na miażdżeniu ustawionych w rzędzie aut.

GBA