Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPCGBA
Okładka Monster Truck Madness (PC)

Monster Truck Madness

W grze siadamy za sterami ogromnych, czterokołowych ciężarówek i żądni zwycięstwa ruszamy do walki. Do wyboru mamy 10 autentycznych pojazdów, uczestniczących w wyścigach „mechanicznych potworów” w USA.

Wyścigi | samochodowe | monster truck

Jak sam tytuł wskazuje, w grze siadamy za sterami ogromnych, czterokołowych ciężarówek i żądni zwycięstwa ruszamy do walki. Do wyboru mamy 10 autentycznych pojazdów, uczestniczących w wyścigach „mechanicznych potworów” w USA. Podobnie jak w innych grach wyścigowych, swoje umiejętności możemy sprawdzić w trzech podstawowych trybach: Rally (pojedynczy wyścig), Time Rally (jazda na czas) oraz Championship (cykl wyścigów, w których walczymy o prymat nad innych kierowcami). Przygotowując się do kolejnych zawodów, możemy dodatkowo podrasować swój silnik i wymienić przestarzałe bądź uszkodzone części pojazdu.

Oprócz realistycznego modelu zniszczeń i dokładnie odwzorowanej fizyki jazdy wielką, kilkunastotonową ciężarówką, engine gry zapewnia realistycznie wyglądające, wykonane w pełnym 3D tory zmagań.

Jeżeli znudzi nam się gra single player, zawsze możemy spróbować swych sił w zmaganiach dla wielu graczy. Grać można w sieci lokalnej lub przez protokół TCP/IP.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 8  

Ocena gry 7,4 / 10 na podstawie 36 ocen czytelników.

Gry podobne do Monster Truck Madness

Wymagania wiekowe Monster Truck Madness

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Monster Truck Madness

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 166MHz, 32MB RAM, akcelerator 3D

PC
GBA