Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka Monster Truck Destruction (PC)

Monster Truck Destruction PC

Monster Truck Destruction to wyścigi, w których zasiadamy za kierownicą 1500-konnych monster trucków aby wziąć udział w zmaganiach typu drag, freestyle bądź pełnych mistrzostwach. W grze odwzorowano oryginalne maszyny, biorące udział w zmaganiach od lat 70-tych aż do dziś.

Wyścigi | samochodowe | monster truck | indie

PC Windows
Okładka Monster Truck Destruction (PC)

producent: ODD Games

wydawca: Merge Games

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

18września2013

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Monster Truck Destruction to kolejna gra, pozwalająca nam zasiąść za kierownicą 1500-konnych maszyn i wziąć udział w rozgrywanych na wielkich arenach szalonych konkurencjach wyścigowych i kaskaderskich. Tym razem mamy do czynienia ze stworzoną na silniku Unity produkcją cross-platformową, przeznaczoną nie tylko dla posiadaczy komputerów PC, lecz także dla użytkowników urządzeń przenośnych, pracujących po kontrolą Androida i iOS. Za jej powstanie odpowiada niezależne australijskie studio ODD Games.

Gra pozwala na wybór jednej z wiernie odwzorowanych, oryginalnych maszyn, takich jak niepowtarzalne BIGFOOT i USA-1 – popularne w czasach, w którym monster trucki dopiero raczkowały. Zestaw uzupełniają Rislone, Outback Tundra, Bearfoot, Western Renegade, Black Widow i wiele innych „potworów” z lat 80-tych oraz 90-tych, aż po czasy dzisiejsze. Areny zmagań przygotowane zostały z pomocą załogi Monster X Tour również na bazie szesnastu faktycznie istniejących tras.

Monster Truck Destruction oferuje nam trzy tryby gry. Drag racing to wyścig jeden-na-jeden z przeciwnikiem, lecz przede wszystkim z uciekającym czasem. Freestyle polega na wykonywaniu karkołomnych, wysoko punktowanych ewolucji, takich jak „slap wheelie” czy „flip”. Tryb Championships łączy powyższe w ciąg wyzwań, których celem jest zdobycie tytułu mistrzowskiego. Podczas zmagań nasze ciężarówki ulegać będą uszkodzeniom, które będziemy musieli usuwać, korzystając ze zdobytych funduszy. Maszyny są też w pełni konfigurowalne i podatne na ulepszenia - wiele z nich okaże się niezbędnych w miarę postępów w grze.

Produkcja Australijczyków cechuje się dużym rozmachem, dobrą oprawą i realistycznym silnikiem fizycznym. Dzięki niemu te kilkutonowe maszyny zachowują się na torze niczym zabawki dla dzieci. Poziom trudności został umiejętnie zbalansowany, dzięki czemu w grze znajdą coś dla siebie zarówno amatorzy, jak i hardcore’owi maniacy monster trucków. W ścieżce dźwiękowej usłyszeć możemy charakterystyczną dla tego rodzaju zmagań, ostrą heavy metalową muzykę.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 7.5 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Gry podobne do Monster Truck Destruction

Wymagania wiekowe Monster Truck Destruction

odpowiednia dla każdego wieku