Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Pizza Dude: Special Delivery (PC)

Pizza Dude: Special Delivery PC

PizzaDude: Special Delivery to projekt programistów i projektantów studia Team6, którzy do tej pory serwowali nam niewysokich lotów gry wyścigowe m.in. Manhattan Chase czy Taxi 3: eXtreme Rush.

Zręcznościowe

PC Windows
Okładka Pizza Dude: Special Delivery (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

10czerwca2005

21lutego2006

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

PizzaDude: Special Delivery to projekt programistów i projektantów studia Team6, którzy do tej pory serwowali nam niewysokich lotów gry wyścigowe m.in. Manhattan Chase czy Taxi 3: eXtreme Rush. Naszym zadaniem jest rozwożenie i dostarczanie pizzy do klientów, a musimy robić to dość szybko jeśli chcemy otrzymać jakąkolwiek zapłatę.

Bohaterowie gry, PizzaDude oraz PizzaGirl (bo również w płeć piękną możemy się wcielić) pewnego pięknego poranka, dowiadują się, że ich ukochany wujaszek ... zniknął. Pozostawił po sobie jedynie krótki list, w którym wyjaśnił ze wstydem, że już nie potrafi prowadzić restauracji od wielu lat popadającej w długi. Ponieważ wujek nie zostawił żadnych pieniędzy nasi bohaterowie zostali bez środków do życia. Pozytywem tego jest niemożność chodzenia do szkoły, ponieważ nie została ona opłacona ale niezapłacone są także rachunki za wodę, gaz, prąd oraz kablówkę! W związku z tym nasi bohaterowie sprężają się w sobie i postanawiają w ciągu 24 godzin sprzedać tyle pizzy aby starczyło im pieniędzy na spłatę wszystkich długów.

Niestety nie jest to takie proste jak się wydaje i wymaga sporo pracy. Po odebraniu telefonicznego zamówienia należy udać się do kuchni i przygotować odpowiednie składniki pizzy (ser, pepperoni, pomidory, ananas, cebula itp.), a także ewentualne dodatki (frytki, sałatki, napoje). Następnie po zrobieniu pizzy trzeba ją dostarczyć do klienta. Do tego celu służy specjalny pizzaquad wyposażony w turbo dopalacz. I w tym momencie rozpoczyna się najtrudniejsza część zadania, ponieważ jeśli zbyt późno dostarczymy pizzę, klient za nią nie zapłaci. Wszyscy zamawiający doskonale znają tę „złotą zasadę” i starają się jak najbardziej utrudnić życie dostarczycielom rozstawiając na podjazdach przeróżne przeszkody czy spuszczając psy. Jeśli uda nam się pomimo wszystko dostarczyć pizzę na czas, zabieramy pieniądze i zaczynamy wszystko od początku.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 5,4 / 10 na podstawie 540 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 19,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Pizza Dude: Special Delivery

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Pizza Dude: Special Delivery

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium IV 1 GHz
  • 256 MB RAM
  • karta grafiki 32 MB
  • Windows XP