Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPCWii
Okładka Glacier 3: The Meltdown (PC)
OkładkaGlacier 3: The Meltdown (PC)

Glacier 3: The Meltdown

Trzecia odsłona serii dynamicznych gier wyścigowych za nic mających realizm jazdy i zasady fair play. Zasiadamy za kierownicami solidnie uzbrojonych pojazdów i bierzemy udział w zawodach, w których liczy się nie tylko szybkość, ale również celne oko i pewny palec na spuście.

Wyścigi

Glacier 3: The Meltdown Premiera

6wrz2010

Wii PC

Glacier 3: The Meltdown to trzecia odsłona serii gier wyścigowych produkcji Team6 Game Studios, w której o zwycięstwie decyduje nie tylko szybkość, lecz i umiejętne wykorzystywanie uzbrojenia.

W porównaniu do poprzednich odsłon serii, „trójka” jest zdecydowanie bardziej rozbudowana pod względem zawartości. Twórcy dotychczasową listę osiemnastu tras uzupełnili o kolejne trudne tory prowadzące wzdłuż górskich szczytów. Dodatkowo zwiększono i urozmaicono liczbę broni, które teraz znacznie wykraczają poza standardowe karabiny, rakiety, miny i plamy oleju.

Produkcja jest przygotowana w arcade’owej stylistyce. Najważniejsze na ekranie są wybuchy i efektowne walki rozpędzonych pojazdów. Glacier 3: The Meltdown nie stara się w ogóle symulować rzeczywistości, oferując karkołomne trasy i dając samochodom prawie nieograniczone możliwości.

Atutem trzeciej części gry jest tryb wieloosobowy, który pozwala na rywalizację także przez sieć. Oprawa tytułu uległa znacznej poprawie od czasu poprzedniej odsłony, co widać szczególnie po stałej i wysokiej liczbie klatek animacji oraz szczegółowości tras.

Tryb gry: single player   Tryb multiplayer: podzielony ekran  

Ocena użytkowników: 4,4 / 10 na podstawie 105 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Glacier 3: The Meltdown: 12+

Glacier 3: The Meltdown Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2.4 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • 500 MB HDD
  • Windows XP(SP3)/Vista/7/8
Wii
PC