Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Star Wars: The Old Republic (PC)

PC

Dodatki do Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic - Legacy of the Sith
Star Wars: The Old Republic - Legacy of the Sith

dodatek do gry15 lutego 2022

Dodatek fabularny do gry MMORPG Star Wars: The Old Republic, za którego powstanie odpowiada firma BioWare. Rozszerzenie Legacy of the Sith powstało w związku z 10. urodzinami głównego tytułu, a opowiedziana w nim historia koncentruje się na postaci Dartha Malgusa.

Star Wars: The Old Republic - Onslaught
Star Wars: The Old Republic - Onslaught

dodatek do gry22 października 2019

Siódme duże rozszerzenie do osadzonego w uniwersum Gwiezdnych wojen MMORPG Star Wars: The Old Republic. Dodatek Onslaught oferuje nową kampanię fabularną, osadzoną na lesistej planecie Onderon, gdzie wojna między Republiką a Imperium wybucha z nową siłą. Wprowadza także niedostępne wcześniej lokacje, przedmioty i grywalną rasę (Nautolan) oraz zwiększa maksymalny poziom doświadczenia postaci.

Star Wars: The Old Republic - Knights of the Eternal Throne
Star Wars: The Old Republic - Knights of the Eternal Throne

dodatek do gry2 grudnia 2016

Kolejne duże rozszerzenie do gry Star Wars: The Old Republic. Za jego produkcję ponownie odpowiedzialne jest studio BioWare, znane z takich serii, jak Baldur's Gate, Dragon Age, czy Mass Effect. Star Wars: The Old Republic - Knights of the Eternal Throne zapowiedziano w lipcu 2016 roku podczas corocznej imprezy Star Wars Celebration. Dodatek, którego premiera zbiega się z piątą rocznicą premiery podstawowej wersji gry, oferuje nową historię, rozbudowaną kampanię fabularną, szereg opcjonalnych zadań i aktywności pobocznych, a także zupełnie nowe możliwości, niedostępne wcześniej w "podstawce".

Star Wars: The Old Republic - Knights of the Fallen Empire
Star Wars: The Old Republic - Knights of the Fallen Empire

dodatek do gry27 października 2015

Kolejny z dużych dodatków fabularnych do popularnego MMORPG studia BioWare Star Wars: The Old Republic z 2011 roku. Podobnie jak wcześniejsze rozszerzenia, Knights of the Fallen Empire wprowadza kolejny rozdział w historii Starej Republiki i Imperium Sithów, kładąc jednak tym razem znacznie większy nacisk na kampanię fabularną oraz zawartość przeznaczoną dla pojedynczego gracza. Opowiadana historia koncentruje się zaś na losach doświadczonego weterana wojennego, który musi opowiedzieć się po jednej ze stron odwiecznego konfliktu na zmieniającej się arenie politycznej, na której pojawiła się zupełnie nowa frakcja, burząca dotychczasowe sojusze. Oprócz nowej fabuły, w grze pojawiły się oczywiście niedostępne wcześniej lokacje, zadania i przedmioty. Zwiększono też do levelu 65. maksymalny poziom postaci i poprawiono dotychczas istniejące kampanie klasowe, dzięki czemu całość rozgrywa się w szybszym niż dotąd tempie, a postaci znacznie szybciej i łatwiej zdobywają doświadczenie i ekwipunek.

Star Wars: The Old Republic - Shadow of Revan
Star Wars: The Old Republic - Shadow of Revan

dodatek do gry9 grudnia 2014

Drugie fabularne rozszerzenie do gry MMORPG Star Wars: The Old Republic. Rozwija ono historię ukazaną w grze, a także podnosi limit doświadczenia do 60. poziomu. Fabularnie dodatek skupia się na działaniach Revana, mrocznego Jedi, który wraz z grupą oddanych mu fanatyków podejmuje próbę zniszczenia Republiki i Imperium Sithów. Gracze, będący stronnikami jednej z wymienionych frakcji, muszą powstrzymać szaleńca i utrzymać status quo. Akcja dodatku rozgrywa się w dwóch rozległych lokacjach – na tropikalnej planecie Rishi oraz księżycu przemytników Yavin 4. Twórcy przygotowali szereg misji fabularnych, pobocznych i drużynowych (po dwa Flashpointy i Operacje), umożliwiających zdobycie doświadczenie i zwiększenie możliwości bojowych kontrolowanej postaci. Przeobrażeniu uległ zresztą cały system rozwoju bohatera – drzewko umiejętności odeszło w niepamięć, a w jego miejsce wprowadzono przejrzystą mechanikę dyscyplin. Poza tym gracze doczekali się m.in. nowych broni, strojów, schematów i pojazdów.

Star Wars: The Old Republic - Galactic Strongholds
Star Wars: The Old Republic - Galactic Strongholds

dodatek do gry14 października 2014

Galactic Strongholds to trzecie darmowe rozszerzenie do znanej gry MMORPG Star Wars: The Old Republic od studia BioWare. Omawiany dodatek koncentruje się na daniu graczom możliwości nabywania tytułowych twierdz i dekorowania ich wnętrz na rozmaite sposoby. Nie zabrakło również innych nowości, takich jak na przykład opcja konstruowania przez gildie potężnych okrętów flagowych.

Star Wars: The Old Republic - Galactic Starfighter
Star Wars: The Old Republic - Galactic Starfighter

dodatek do gry4 lutego 2014

Darmowe rozszerzenie do gry Star Wars: The Old Republic wprowadzające możliwość kierowania myśliwcami Starfighter. Twórcy udostępnili kilka trybów rozgrywki, w tym starcia PvP dla 24 graczy, podzielonych na dwie drużyny. Oprócz tego umożliwiono dostosowywanie wyglądu statków.

Star Wars: The Old Republic - Rise of the Hutt Cartel
Star Wars: The Old Republic - Rise of the Hutt Cartel

dodatek do gry14 kwietnia 2013

Star Wars: The Old Republic - Rise of the Hutt Cartel to pierwsze płatne rozszerzenie do stworzonego przez studio BioWare MMORPG-a osadzonego w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Wprowadza ono nowy wątek fabularny wpisujący się zgrabnie w odwieczny konflikt Galaktycznej Republiki z Imeprium Sithów. Oprócz tego dodaje nową planetę oraz, co dla wielu graczy najważniejsze, podnosi limit poziomu doświadczenia.