Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 grudnia 2021, 16:24

Star Wars: The Old Republic świętuje 10 urodziny

Star Wars: The Old Republic skończyło 10 lat. Z tej okazji BioWare przygotowało kilka atrakcji oraz podzieliło się planami na rozwój tytułu w przyszłym roku.

W skrócie:

  1. Star Wars: The Old Republic obchodzi dziesiąte urodziny;
  2. w związku z tym BioWare zdradziło plany na dalszy rozwój produkcji.

Wczoraj swoje dziesiąte urodziny obchodziło Star Wars: The Old Republic. Studio BioWare postanowiło uczcić tę okazję i przygotować kilka atrakcji. Dodatkowo deweloperzy podzielili się również planami na rozwój tytułu w przyszłym roku.

Wydarzenia urodzinowe

Obecnie trwa specjalne urodzinowe wydarzenie, w ramach którego można zdobyć podwójną liczbę punktów doświadczenia oraz elementy kosmetyczne. Potrwa ono przez cały rok i zakończy się w styczniu 2023 roku.

W Cartel Market trwa natomiast wyprzedaż obejmująca szereg przedmiotów. Wśród nich znaleźć można między innymi pancerze. Oprócz tego do 15 lutego przyszłego roku w Apex Legends zdobyć można specjalną zawieszkę.

Plany rozwoju na 2022 rok

BioWare podało również ogólny zarys nowości, jakie czekają Star Wars: The Old Republic w 2022 roku. Na przestrzeni tych 12 miesięcy otrzymamy zawartość dla pojedynczego gracza oraz dla trybów wieloosobowych. Za jej sprawą między innymi weźmiemy udział w wojnach mandaloriańskich klanów oraz odkryjemy tajemnicę Dartha Nula. Pojawić ma się również aktualizacja w trybie PvP, a także nowe lokacje oraz uzbrojenie.

Ponadto w 2022 roku Star Wars: The Old Republic ma zostać zmodernizowane. Przebudowy doczeka się kreator postaci, a zamiast stylów walki pojawią się zaawansowane klasy postaci, które znacznie poszerzą możliwości rozgrywki. Wgląd w to, jak ma wyglądać nowy system, daje poniższa grafika.

Źródło: https://www.swtor.com/info/news/article/20211220

Na ten moment nie podano jednak konkretnych dat wprowadzenia zapowiedzianych nowości. Zainteresowanym pozostaje więc tylko czekać.

  1. Star Wars: The Old Republic – oficjalna strona
  2. Star Wars: The Old Republic - poradnik do gry

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej