Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 21 grudnia 2021, 17:09

Szósta z 15 gier za darmo w Epic Games Store

Do jutra w Epic Games Store za darmo odbierzemy Second Extinction.

Rozdawnictwo gier w Epic Games Store trwa nadal. Dziś w ramach akcji udostępniono za darmo Second Extinction. Tytuł będzie dostępny do jutra do godziny 17:00. Kolejna bezpłatna pozycja pozostaje natomiast tajemnicą.

Second Extinction w Epic Games Store

Second Extinction to znajdująca się obecnie we wczesnym dostępie strzelanka studia Avalanche (Just Cause), która kładzie nacisk na kooperację. W czasie zabawy trafiamy na alternatywną wersję Ziemi, opanowaną przez zmutowane dinozaury. Wcielamy się w pracownika organizacji ERA, mającej za zadanie wyeliminowanie krwiożerczych istot.

Jeśli chodzi o recenzje Second Extinction, to serwisy branżowe oczywiście jeszcze takowych nie mają. Można za to zapoznać się z opiniami graczy zamieszczonymi na platformie Steam. Łącznie znajduje się tam ponad 3700 recenzji, z czego 74% jest pozytywnych. Główne źródło niezadowolenia to warstwa techniczna produkcji – tytuł ma problemy ze stabilnym działaniem.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.