Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 października 2023, 14:06

Star Wars: The Old Republic dostanie nowego world bossa, strefę lądowania i nie tylko

Gra MMORPG Star Wars: The Old Republic doczekała się prezentacji nowej zawartości. Studio Broadsword omówiło długo wyczekiwaną aktualizację Chains in the Dark.

Źródło fot. Electronic Arts
i

Po tym, jak BioWare przestało sprawować pieczę nad Star Wars: The Old Republic, aktualizacja Chains in the Dark będzie pierwszym dużym dodatkiem do popularnego MMORPG pod rządami studia Broadsword. Zespół miał dołożyć wszelkich starań, aby zapewnić graczom jak najlepsze doświadczenia z gry.

  1. Wedle przekazanych w trakcie specjalnej transmisji na Twitchu informacji (via MMORPG.com), aktualizacja opatrzona numerem 7.4 wprowadzi do SWTOR zupełnie nowego world bossa FR3-D0M, którego pokonanie zapewni graczom szansę na zdobycie wyjątkowego pojazdu bojowego.
  2. Patch doda również do gry lądowisko Kessan. Zaoferuje ono nowe zadania i osiągnięcia.
  3. Chains in the Dark przywróci też postacie, takie jak Rass Ordo, Kapitan Byles, Darth Krovos. Oprócz tego aktualizacja doda nowego bohatera o imieniu Petra Nihrum.
  4. Patch 7.4 to nie tylko nowa zawartość, ale też wiele usprawnień, a wśród nich poprawa tekstur materiałów w grze, dzięki czemu wyglądać będą one bardziej realistycznie.
  5. Ponadto SWTOR po aktualizacji 7.4 zyska nowe oświetlenie modeli postaci. W efekcie będą one rzucać znacznie dokładniejsze cienie.
  6. Gruntowną modernizację przejdzie również Galaktyczna Sieć Handlowa, co ma uczynić ją bardziej dostępną dla graczy. Aktualizacja wyrówna też nieco limity wyposażenia i wzbogaci Legendarne Implanty o dodatkowe umiejętności.

Aktualizacja Chains in the Dark nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, ale twórcy zapewnili, że patch powinien pojawić się na publicznym serwerze testowym w ciągu kilku najbliższych dni.

  1. Star Wars: The Old Republic – oficjalna strona
  2. Star Wars: The Old Republic – karta gry na Steamie

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej