Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 listopada 2021, 11:37

Star Wars The Old Republic - kultowy zwiastun zremasterowany przez BioWare

BioWare zremasterowało zwiastun Deceived, czyli kultowy pierwszy trailer CG gry Star Wars: The Old Republic.

W przyszłym miesiącu gra Star Wars: The Old Republic będzie obchodziła dziesiąte urodziny. W ramach przygotowań do tego wydarzenia studio BioWare wypuściło zremasterowaną wersję kultowego już pierwszego zwiastuna tego MMORPG.

Deceived, bo taki tytuł nosi ów trailer, udostępniono po raz pierwszy 1 czerwca 2009 roku. Odpowiadało za niego specjalizujące się w filmikach CG studio Blur. Nowa, zremasterowana wersja zwiastuna oferuje rozdzielczość 4K i prezentuje się wyśmienicie.

Co ważne, na Deceived się nie skończy. BioWare zamierza odświeżyć w ten sposób wszystkie trailery CG, które promowały Star Wars: The Old Republic wraz z dodatkami. Możemy zatem spodziewać się jeszcze zremasterowanych wersji zwiastunów Hope, Return, Sacrifice oraz Betrayed.

Decyzja BioWare cieszy. Te trailery to prawdziwe majstersztyki, które oglądać można z przyjemnością, nawet nie mając w planach zagrania w Star Wars: The Old Republic. Wiele z nich wypuszczono na długo, zanim firma Disney przejęła prawa do Gwiezdnych wojen, i wtedy nie brakowało głosów, że te filmiki są lepsze niż kinowa trylogia prequeli.

Przypomnijmy, że gra zadebiutowała w grudniu 2011 roku i pozostaje dostępna wyłącznie na PC. W przyszłym miesiącu ma zadebiutować duży dodatek Legacy of the Sith. Na nim się nie skończy. Wczoraj informowaliśmy, że studio BioWare ma w planach rozwijanie Star Wars: The Old Republic jeszcze przez długi czas.

  1. Oficjalna strona gry