Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lipca 2021, 10:34

Legacy of the Sith nowym dodatkiem do Star Wars: The Old Republic

SWTOR otrzyma pod koniec tego roku nowy dodatek - Legacy of the Sith. Poza nową zawartością fabularną możemy spodziewać się usprawnień w systemie rozwoju postaci i mechanice walki.

W SKRÓCIE:
  1. Studio BioWare zapowiedziało nowy dodatek do Star Wars: The Old Republic.
  2. Fabuła skupi się na Darth Malgusie. Pojawią się kolejne planety, usprawniony zostanie też system walki i rozwoju postaci.
  3. Premierę zaplanowano na końcówkę 2021 roku.

Star Wars: The Old Republic otrzyma kolejny dodatek fabularny. Legacy of the Sith będzie jednym z elementów obchodów 10-lecia gry (debiut odbył się 20 grudnia 2011 roku). Firma BioWare ujawniła jego zawartość w trakcie specjalnej transmisji na żywo.

Legacy of the Sith skupi się na postaci Darth Malgusa, który po wydarzeniach w kompleksie Meridian działa na własną rękę, realizując owiany tajemnicą plan. Fabuła dodatku zabierze nas m.in. na planetę Manaan oraz Elom, gdzie znajdziemy pełne sekretów ruiny fortecy Sithów.

Deweloperzy obiecują podniesienie limitu poziomu naszej postaci do 80. Usprawniony zostanie także „flow” rozwoju postaci, pozwalając na większą dowolność w jej rozwijaniu. Zaawansowane klasy nie będą już na sztywno przypisane do ścieżki rozwoju, co pozwoli na mieszanie dotychczasowych buildów postaci. Za tym pójdzie też usprawniony system walki.

Do SWTOR trafią nowe Operacje i misje typu Flashpoint w lokacjach wprowadzonych przez dodatek. Możemy też liczyć na kolejne zadania, które wypełnią starym wyjadaczom czas. Nowi gracze mogą spodziewać się za to usprawnionego systemu rozwoju, który w bardziej naturalny sposób poprowadzi ich przez dostępną do tej pory historię.

Wspomniano też o poprawieniu grafiki oraz technologii stojącej za grą. Choć na te elementy będziemy musieli poczekać. Według wstępnych planów pojawią się w 2022 roku. Dodatek Legacy of the Sith celuje w okres świąteczny tego roku. Będzie on, podobnie jak poprzednie, w pełni darmowy dla każdego gracza.

  1. Tytuł, który nie zawiódł - recenzja gry Star Wars: The Old Republic
  2. Oficjalna strona gry