Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 grudnia 2021, 09:54

Dodatek do Star Wars: The Old Republic opóźniony

Premiera nowego dodatku do Star Wars: The Old Republic została przesunięta. Legacy of the Sith zadebiutuje dopiero w 2022 roku.

W SKRÓCIE:
  • Nowy dodatek do Star Wars: The Old Republic opóźniony.
  • Legacy of the Sith zadebiutuje dopiero 15 lutego 2022 roku.
  • Twórcy potrzebują więcej czasu, by doprowadzić produkcję do zadowalającego stanu.

Niemal pół roku temu studio BioWare ogłosiło, że nie planuje kończyć wsparcia dla Star Wars: The Old Republic i MMO otrzyma kolejne dodatki. Pierwszym z nowych rozszerzeń miało być Legacy of the Sith. Chciano przy tym, by jego debiut zgrał się z 10. rocznicą premiery gry. Niestety wiemy już, że do tego nie dojdzie.

Premiera dodatku została przesunięta z 14 grudnia na 15 lutego 2022 roku. O decyzji poinformował kierownik projektu Keith Kanneg. Według niego produkcja wymaga dodatkowych prac przed udostępnieniem jej graczom.

Legacy of the Sith jest produktem, nad którym nasz zespół od dawna ciężko pracuje, ale im bliżej premiery, tym wyraźniej widać, że potrzebujemy więcej czasu. Skupiamy się na dodatkowych testach wielu elementów, które przeszły zmiany, mające na celu dostarczenie wam doświadczenia w formie, jaką sobie założyliśmy i na jaką zasługujecie.

Kanneg wspomniał również, że bardzo pomocne dla zespołu były publiczne testy, podczas których zebrano znaczną ilość użytecznych informacji. Mają one pomóc w doprowadzeniu dodatku do stanu zadowalającego zarówno samych twórców, jak i graczy.

Legacy of the Sith skupi się na postaci Dartha Malgusa, który po wydarzeniach w kompleksie Meridian działa na własną rękę, realizując owiany tajemnicą plan. Fabuła dodatku zabierze nas m.in. na planetę Manaan oraz Elom, gdzie znajdziemy pełne sekretów ruiny fortecy Sithów.