Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lipca 2022, 13:25

autor: Zuzanna "ZuzoliK" Domeradzka

Aktualizacja SWTOR ma usprawnić krytykowany dodatek Legacy of The Sith

Star Wars: The Old Republic ma otrzymać aktualizację, usprawniającą krytykowany dodatek Legacy of The Sith. Ponadto BioWare opuszcza dyrektor kreatywny SWTOR.

Długo wyczekiwany przez fanów dodatek do SWTORLegacy of The Sith – nie spotkał się z ciepłym przyjęciem. Rozszerzenie do gwiezdnowojennego MMORPG-a było krytykowane m.in. za długość potrzebną do jego ukończenia (zaledwie 2-4 godziny). W odniesieniu do lutowego fiaska twórcy ogłosili, że 2 sierpnia pojawi się aktualizacja, dodająca parę nowości do Legacy of The Sith właśnie.

Aktualizacja 7.1

Sierpniowy update SWTOR ma usprawnić dodatek Legacy of The Sith, naprawiając parę błędów oraz wprowadzając nową zawartość. Poniżej wymieniamy najważniejsze nowości, które przyniesie ze sobą aktualizacja.

  • Pojawi się nowa dzienna linia questów dostępna zarówno dla zwolenników Republiki, jak i Imperium, rozgrywająca się na zalanej wodą planecie Maanan.
  • Dostępna będzie nowa Operacja dla grup złożonych z ośmiu graczy.
  • Usprawniona zostanie niedawno dodana do gry opcja customizacji broni w systemie Outfitter.
  • Pojawią się nowe kluczowe informacje o Darth Malgusie i o lordzie Sithów, którego reliktów Malgus poszukuje.

Legacy of The Sith, będące siódmym rozszerzeniem do SWTOR, zostało wydane w związku z 10. rocznicą gry (którą ta obchodziła w grudniu 2021 roku). Dodatek jest dostępny tylko dla posiadaczy płatnego abonamentu SWTOR. Więcej na jego temat dowiecie się pod tym linkiem.

BioWare żegna Charlesa Boyda

Wraz z newsem o aktualizacji SWTOR została przekazana wiadomość o odejściu z BioWare dyrektora kreatywnego gry, Charlesa Boyda. Pracował on dla firmy przez 16 lat i odegrał znaczącą rolę w sukcesie SWTOR. Boyd ma odejść z BioWare 5 sierpnia, zaledwie kilka dni po wyjściu aktualizacji 7.1. Charles Boyd pożegnał się z zespołem, udostępniając krótki list pożegnalny. Podkreślił on, że praca nad SWTOR dla niego, wieloletniego fana Star Wars, wiele znaczyła i była wspaniałym doświadczeniem.

Aktualizacja SWTOR ma usprawnić krytykowany dodatek Legacy of The Sith - ilustracja #1

Do SWTOR trafi w przyszłości więcej ekscytujących nowości – historie, planety, rozgrywki, postacie, a ja już nie mogę się ich doczekać. Czekam na doświadczenie tego wszystkiego wraz z resztą fanów. (...) Może i odchodzę od projektu, ale The Old Republic nigdy nie opuści mojego serca.

  1. Star Wars: The Old Republic na Steam
  2. Oficjalna strona internetowa SWTOR
  3. Twitter Charlesa Boyda