Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Fallout 3 (PC)

Dodatki do Fallout 3

Fallout 3: Mothership Zeta
Fallout 3: Mothership Zeta

dodatek do gry3 sierpnia 2009

Piąte rozszerzenie DLC do Fallouta 3, które pozwala graczom wybrać się w przestrzeń kosmiczną i zwiedzić tytułowy, ogromny statek kosmitów. W trakcie misji bohater może korzystać z nowych rodzajów broni a także założyć na siebie nieznane wcześniej pancerze. W przygodzie pomagają nam postacie NPC – zarówno zupełnie nowe, jak i te znane już z przeszłości.

Fallout 3: Point Lookout
Fallout 3: Point Lookout

dodatek do gry23 czerwca 2009

Czwarte oficjalne rozszerzenie do Fallouta 3. Tym razem wybieramy się na bagna, walcząc z nowymi rodzajami przeciwników i wykonując dziesięć rozbudowanych questów. Dodatek stawia na na eksplorację i poszukiwanie sekretów w nowym środowisku, oferując kilkadziesiąt różnorodnych lokacji do odwiedzenia.

Fallout 3: Broken Steel
Fallout 3: Broken Steel

dodatek do gry5 maja 2009

Trzecie rozszerzenie do słynnej gry o tematyce postapokaliptycznej – Fallout 3, wyprodukowane przez Bethesda Softworks. Akcja nawiązuje do głównego wątku z podstawowej wersji gry i opowiada o losach Bractwa Stali toczącego wojnę z bezwzględną Enklawą. Najważniejszymi dodatkami są nie tylko nowe tereny, postacie i przedmioty, ale przede wszystkim możliwość kontynuacji gry po jej zakończeniu w pierwotnej wersji, a także rozwijanie postaci do 30 poziomu doświadczenia.

Fallout 3: Dzióra
Fallout 3: Dzióra

dodatek do gry24 marca 2009

Drugie rozszerzenie DLC do trzeciej części Fallouta. Tym razem gracz może wybrać się do post-nuklearnego Pittsburga, opanowanego przez łowców niewolników. Dodatek oferuje nieznane wcześniej bronie, zbroje, przedmioty, osiągnięcia oraz perki. Całość starcza na mniej więcej 2-3 godziny zabawy.

Fallout 3: Operacja Anchorage
Fallout 3: Operacja Anchorage

dodatek do gry27 stycznia 2009

Pierwsze rozszerzenie DLC do trzeciej części Fallouta zabiera graczy na Alaskę i oferuje możliwość zmierzenia się z chińskimi siłami wojskowymi. Dodatek oferuje cztery krótkie misje, koncentrujące się przede wszystkim na walce. Wprowadza też pokaźny zestaw broni oraz pancerzy.