Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Mafia III (PC)

DLC do Mafia III

Znak Czasów

cena: 63,00 zł

DLC25 lipca 2017

Rozszerzenie opowiada o kolejnej przygodzie Lincolna Claya. Na prośbę ojca Jamesa, bohater mierzy się z wyznawcami dziwnego kultu, dokonującymi rytualnych zabójstw na terenie miasta.

Niedokończone sprawy

cena: 63,00 zł

DLC30 maja 2017

Rozszerzenie, w którym Lincoln Clay staje do walki ze swoim dawnym rywalem, Connorem Aldridgem, z którym rozpoczął spór jeszcze podczas wojny w Wietnamie. By go pokonać, Lincoln łączy siły z agentem CIA Johnem Donovanem. Na graczy czeka nowe uzbrojenie (m.in. samochody z wieżyczkami) i lokacje (np. dom towarowy, wyspa).

Gaz do dechy!

cena: 64,00 zł

DLC28 marca 2017

Rozszerzenie, w którym Lincoln Clay łączy siły z niejaką Roxy Laveau, starając się powstrzymać skorumpowanego szeryfa, terroryzującego działaczy na rzecz praw obywatelskich. Akcja rozszerzenia rozgrywa się na obrzeżach Nowego Bordeaux.

Pakiet uzbrojenia „Sędzia, Ława przysięgłych i Kat”

cena: za darmo

DLC9 listopada 2016

Darmowy zestaw trzech złotych broni – karabinu, strzelby i pistoletu – które odznaczają się nie tylko unikatowym wyglądem, ale również poprawionymi statystykami.

New Outfits

cena: za darmo

DLC9 listopada 2016

Aktualizacja wprowadzająca do gry pięć nowych strojów dla Lincolna Claya (m.in. boss mafii, rajdowiec, wojskowa kurtka).