Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 1 maja 2020, 12:00

autor: Konrad "Lazlo" Hazi

Mafia 3 do ogrania za darmo na Steamie oraz Xbox One

W ramach promocji zorganizowanej przez wydawcę - 2K Games - Mafia III dostępna jest na platformach Steam oraz Xbox Live do 7 maja za darmo. Na ogranie gry mamy zatem prawie tydzień, a jeśli przypadnie nam ona do gustu, to możemy zakupić ją w wersji na PC w cenie obniżonej o 75%.

Mafia 3 do ogrania za darmo na Steamie oraz Xbox One - ilustracja #1
Mafia 3 opinie ma różne, jednak na pewno warto dać jej szansę.

Jeśli nie macie pomysłu na majówkę i nie graliście jeszcze w Mafię 3, to dobra okazja przed Wami. Tytuł jest bowiem dostępny do wypróbowania za darmo na Steamie oraz w usłudze Xbox Live aż do 7 maja. Warto też nadmienić, że jeśli ktoś gra na pececie i pozycja ta przypadnie mu do gustu, to może zakupić ją w promocyjnej cenie 34,97 zł na platformie Valve.

Oczekiwania były spore, jednak Mafia III zebrała po premierze sporo krytycznych opinii, głównie ze względu na wiele powtarzalnych zadań pobocznych i niedociągnięcia techniczne. Trzecia Mafia broni się jednak świetnym klimatem New Bordeaux i wciągającą fabułą. Pomimo że od debiutu gry minęło już sporo czasu, jej pecetowa wersja wciąż ma problemy z optymalizacją. Mamy zatem niezłą sposobność, by przekonać się, jak tytuł będzie działał na naszych maszynach. Po darmowym okresie, jeśli zdecydujemy się na zakup gry, nasze postępy zostaną zachowane. Zapaleni gracze mają jednak realną szansę na przejście głównej części fabuły, na co potrzeba około 22 godziny, przed końcem promocji.