Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lipca 2015, 14:25

autor: Paweł "shav" Krzystyniak

Mafia III oficjalnie potwierdzona

Firma 2K Games potwierdziła, że Mafia III jest w produkcji. Na więcej informacji przyjdzie nam jednak poczekać jeszcze kilka dni.

Fani serii muszą poczekać jeszcze kilka dni na pierwsze informacje na temat gry - Mafia III – gra została oficjalnie potwierdzona - wiadomość - 2015-07-28
Fani serii muszą poczekać jeszcze kilka dni na pierwsze informacje na temat gry

Na Twitterze firmy 2K Games, a także na profilu serii Mafia w serwisie Facebook pojawił się obrazek z logo gry Mafia III, a także krótka informacja zapowiadająca opublikowanie zwiastuna gry już 5 sierpnia o godzinie 14:00, a więc w trakcie trwania targów gamescom. Gra doczeka się też prezentacji prowadzonej za zamkniętymi drzwiami i dostępnej jedynie dla wybrańców. Prawdopodobnie jednak jeszcze tego samego dnia doczekamy się pierwszych informacji na temat fabuły i rozgrywki w tej produkcji. Póki co możemy jedynie przypuszczać, że czas akcji Mafia III obejmie lata 50-60 XX wieku, na co wskazują chociażby pojazdy widoczne na promocyjnym teaserze.

Za grę Mafia III będzie prawdopodobnie odpowiadać nowo powstałe studio Hangar 13. W jego skład wchodzą członkowie ekipy 2K Czech odpowiedzialnej za poprzednie części tej serii. W styczniu ubiegłego roku ulokowane w Pradze studio zostało zamknięte, zaś pracowników przeniesiono do Stanów Zjednoczonych.