Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 maja 2020, 16:27

Nadchodzi Mafia Trilogy. Zobacz teaser odświeżonej kolekcji [aktualizacja]

Studio Hangar 13 ujawniło pakiet Mafia Trilogy. Zestaw odświeżonych odsłon gangsterskiej serii zostanie w pełni zapowiedziany już wkrótce. Na razie twórcy uraczyli nas teaser trailerem.

Aktualizacja: W sklepie Microsoftu wypatrzono odświeżone wydania dwóch pierwszych odsłon serii Mafia. Szczegóły znajdziecie w osobnej wiadomości w naszym serwisie.

Od kilku dni fani Mafii śledzą kolejne doniesienia wskazujące na odświeżenie dotychczasowych odsłon serii. Dziś otrzymaliśmy na Twitterze ostateczne potwierdzenie istnienia pakietu Mafia Trilogy. Zestaw trzech gier z cyklu ukaże się na pecetach (na platformach Steam oraz Epic Games Store) oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Na razie nie znamy szczegółów, ale zespół Hangar 13 szykuje pełnoprawną zapowiedź. Nastąpi to we wtorek 19 maja o godzinie 18:00 czasu polskiego. Ogłoszeniu towarzyszy krótki zwiastun, który zamieściliśmy poniżej.

O zmodernizowanych wydaniach trylogii Mafii słyszeliśmy od dłuższego czasu. W kwietniu definitywne edycje Mafii II oraz Mafii III zauważono na stronach azjatyckich organizacji zajmujących się przyznawaniem kategorii wiekowych. Jednak dopiero niedawna aktywność na Twitterze marki rozwiała wątpliwości co do tych pogłosek. Teraz fanom nie pozostaje nic innego, jak czekać na oficjalną zapowiedź.