Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 kwietnia 2020, 19:24

Plotka: powstaje Mafia II: Definitive Edition [Aktualizacja]

W bazie koreańskiej agencji ratingowej znaleziono wpis gry Mafia II: Definitive Edition. Zdaje się on potwierdzać plotki co do planowanego remastera drugiej odsłony serii Mafia.

Aktualizacja: Mafia II: Definitive Edition pojawiła się także w bazie danych tajwańskiego komitetu ratingowego (via Gematsu). Tym razem podano platformy sprzętowe, na których ukaże się tytuł: PC, Xboksa One oraz PlayStation 4. Prócz tego na stronie zamieszczono wpis Mafia III: Definitive Edition na te same platformy.

Plotka: powstaje Mafia II: Definitive Edition [Aktualizacja] - ilustracja #1
Po dziesięciu latach możemy doczekać się odświeżonej Mafii II.

Koreańska agencja zajmująca się przyznawaniem kategorii wiekowych dodała do swojej bazy danych Mafię II: Definitive Edition. Plotki na temat powrotu drugiej odsłony gangsterskiej serii krążyły od dawna, ale jak dotąd to jedyne potwierdzenie istnienia projektu. Niestety, nie podano praktycznie żadnych szczegółów – zabrakło nawet informacji na temat platform sprzętowych. Możemy jedynie zgadywać, że tytuł trafi na komputery osobiste oraz konsole obecnej generacji. Wydania na PlayStation 4 i Xboksa One są niemal pewne, ale niewykluczona jest również wersja na Switcha, zwłaszcza w kontekście ostatnich zapowiedzi firmy 2K Games.

Podkreślamy, że Mafia II: Definitive Edition nie została oficjalnie potwierdzona i należy czekać na ewentualne ogłoszenie wydawcy. Jeśli jednak chcielibyście sprawdzić dwójkę we współczesnej oprawie wizualnej, przypominamy o istnieniu modyfikacji Old Time Reality Mod, która ukazała się na początku roku w wersji beta.