Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 sierpnia 2018, 19:04

Mafia III oraz Dead by Daylight w sierpniowej ofercie PlayStation Plus

Sony przedstawiło tytuły, które w lipcu trafią do oferty PlayStation Plus. Posiadacze konsol PlayStation otrzymają możliwość pobrania gier Mafiia III oraz Dead by Daylight (na PS4), a także Serious Sam 3: BFE, Bound by Flame (PS3), Draw Slasher oraz Space Hulk (PS Vita).

Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiły się informacje na temat gier, które trafią do subskrybentów PlayStation Plus w sierpniu. Największym hitem tego miesiąca jest bez wątpienia Mafia III na PlayStation 4. To trzecia odsłona sandboksowej gangsterskiej serii, której akcja rozgrywa się tym razem w latach 60. XX wieku, w mieście wzorowanym na Nowym Orleanie. Po debiucie w 2016 roku, tytuł zebrał mieszane recenzje krytyków i graczy. Kolejną produkcją, która trafi do właścicieli PS4, to Dead by Daylight, a więc wieloosobowa gra akcji z asymetrycznym trybem multiplayer, oparta na motywie znanym z klasycznych horrorów, w których grupka nastolatków nękana jest przez psychopatycznego mordercę. Właściciele przenośnej PS Vity otrzymają gry Draw Slasher (zręcznościówka wykorzystująca ekran dotykowy) oraz Space Hulk (turowa strategia osadzona w uniwersum Warhammera 40,000). Na PlayStation 3 otrzymamy RPG akcji Bound by Flame oraz strzelankę FPS Serious Sam 3: BFE.

Jako specjalny bonus subskrybenci otrzymają w tym miesiącu dwie dodatkowe gry. Pierwszą jest familijna i quizowa produkcja Wiedza to potęga, korzystająca z mobilnej aplikacji PlayLink. Druga to eksploracyjny horror Here They Lie, stworzony z myślą o okularach PlayStation VR.

 1. Oficjalna strona PlayStation Plus

Oferta PlayStation Plus w sierpnia:

 1. Mafia III (PS4)
 2. Dead by Daylight (PS4)
 3. Bound by Flame (PS3)
 4. Serious Sam 3: BFE (PS3)
 5. Draw Slasher (PS Vita)
 6. Space Hulk (PS Vita)

Produkcje bonusowe:

 1. Wiedza to potęga (gra korzysta z aplikacji PlayLink) (PS4)
 2. Here They Lie (gra wyłącznie dla posiadaczy okularów PlayStation VR) (PS4)

Wszystkie gry dostępne będą od 7 sierpnia

Gry, które w sierpniu zostaną wycofane z usługi PlayStation Plus:

 1. Heavy Rain (PS4)
 2. Absolver (PS4)
 3. Rayman 3 HD (PS3)
 4. Extreme Exorcism (PS3)
 5. Zero Escape: Zero Time Dilemma (PS Vita)
 6. Space Overlords (PS Vita i PS4)