Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Przegląd prasy 1 marca 2012, 11:50

Komputer ŚWIAT GRY zawartość Numeru EXTRA Wydanie Specjalne 01/2012

adres: 02-337 Warszawa, ul. Mszczonowska 2
tel: (+48 022) 458 76 00
email: [email protected]
wydawca: Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Nowy numer magazynu Komputer Świat GRY EXTRA Wydanie Specjalne w całości poświęcamy najlepszym grom akcji, które będą miały premierę w tym roku na pecetach i konsolach. Do magazynu dołączono ekstra prezent – drugie pismo i płytę DVD z pełnymi wersjami gier!

Fani szybszego bicia serca mają powody do radości, bo w nadchodzących miesiącach czeka ich moc wrażeń. A wszystko za sprawą gier akcji, które pojawią się już niebawem! Redakcja magazynu Komputer Świat GRY wybrała spośród nich te, które zagwarantują największy przypływ adrenaliny. Na niektóre z nich czekaliśmy niecierpliwie już od lat, o innych usłyszeliśmy niedawno, ale od razu zawładnęły naszą wyobraźnią. We wszystkich odnajdziemy to, co lubimy najbardziej – soczyste strzelaniny, efektowne bijatyki, spektakularne pościgi, a nawet walki z zombie czy kosmitami.

W naszym przeglądzie przedstawiamy najnowsze doniesienia i informacje o najlepszych grach akcji ze wszystkich platform sprzętowych. Zastanawiamy się czym zaskoczy nas Call of Duty: Black Ops 2, przedstawiamy kontrowersyjne zmiany jakie wniesie do serii Resident Evil 6 oraz DmC: Devil May Cry, sprawdzamy też co da się pokroić w Metal Gear Rising: Revengeance. W dalszej części pisma badamy mutacje i transformacje w Prototype 2 i Transformers: Fall of Cybertron, pokazujemy odmienne podejścia do polowania na kosmitów prezentowane w XCOM i Prey 2, liczymy bronie w Borderlands 2 i podziwiamy pokaz sztuk walki w Sleeping Dogs. Piszemy też o Bioshock Infinite, The Last of Us i Thi4f.

Poza artykułami w numerze znalazły się aż 4 plakaty, w tym Borderlands 2, Prototype i DmC: Devil May Cry. Do numeru dołączamy też inny prezent – dodatkowe czasopismo i płytę DVD z pełnymi wersjami gier. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Komputer Świat GRY EXTRA Wydanie Specjalne 1/2012 już w kioskach w cenie 12,90 zł.

SPIS TREŚCI:

NOWOŚCI | Przed premierą

Borderlands 2

Call of Duty: Black Ops 2

DmC: Devil May Cry

Doniesienia

Metal Gear Rising: Revengeance

Prey 2

Prototype 2

Resident Evil 6

Sleeping Dogs

Transformers: Fall of Cybertron

XCOM

4 PLAKATY

Borderlands 2

DmC: Devil May Cry

Mass Effect 3

Prototype 2

EXTRA PREZENT

Płyta DVD z pełnymi wersjami gier