Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Przegląd prasy 30 sierpnia 2011, 10:18

Komputer ŚWIAT GRY zawartość Numeru EXTRA Wydanie Specjalne 03/2011

adres: 02-337 Warszawa, ul. Mszczonowska 2
tel: (+48 022) 458 76 00
email: [email protected]
wydawca: Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Nowy numer magazynu Komputer Świat GRY EXTRA Wydanie Specjalne tym razem w całości poświęcamy grze Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu - realistycznej, taktycznej strzelaninie z rozbudowanym trybem sieciowym. Do pisma dołączono płytę DVD z pełną wersją Red Orchestra: Ostfront 41-45 oraz 2 wojenne plakaty!

Komputer Świat GRY EXTRA Wydanie Specjalne 3/2011

Większość wojennych strzelanin dostępnych na rynku to przygotowane z hollywoodzkim rozmachem, emocjonujące produkcje nastawione na wartką akcję, efekty specjalne i zapadające w pamięci sceny. Choć gra się w nie wspaniale, ze względu na umowność i brak taktycznego posmaku nie są w stanie w pełni zadowolić miłośników militariów i realistycznego ujęcia wojennej tematyki. To właśnie z myślą o nich powstaje Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu, kontynuacja cenionej sieciowej strzelaniny, która przenosi najsłynniejszą zmechanizowaną bitwę II wojny światowej na ekrany komputerów z niesłychaną dbałością o szczegóły, realistyczne odwzorowanie uzbrojenia i pojazdów oraz koordynację działań biorących udział w starciu oddziałów.

W obszernym materiale przyglądamy się oferowanym przez grę możliwościom, sprawdzamy jakie zmiany wprowadzono względem pierwszej części i jak przebiega rozgrywka – tak w trybie wieloosobowym, jak i kampanii dla pojedynczego gracza. Bacznie przyglądamy się też oprawie audiowizualnej i sprawdzamy, czy twórcom udało się zachować odpowiednie proporcje między brutalnym realizmem, a satysfakcją płynącą z zabawy.

Dla wszystkich, którzy nie mogą doczekać się zmagań w wirtualnej bitwie o Stalingrad, a także dla tych, którzy nie mieli dotąd okazji spróbować swoich sił w realistycznej symulacji II wojny światowej przygotowaliśmy miłą niespodziankę. Na dołączonej do pisma płycie znajduje się pełna wersja gry Red Orchestra: Ostfront 41-45. Dzięki niej weźmiemy udział w kilkunastu bitwach na froncie wschodnim znanych z kart podręczników do historii, zasiądziemy za sterami pojazdów opancerzonych i skorzystamy z realistycznie oddanej broni używanej przez żołnierzy w latach 40' zmagając się z komputerem lub innymi graczami w trybie wieloosobowym.

Komputer Świat GRY EXTRA Wydanie Specjalne 3/2011 już w kioskach w cenie 11,90 zł!

SPIS TREŚCI:

WSZYSTKO O GRZE | Red Orchestra 2

Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu

Po polsku przemówią

Red Orchestra: Ostfront 41-45

Snajper w opałach

Wojna na pacyfiku

NASZE DVD | Red Orchestra: Ostfront 41-45

Instrukcja

Przed bitwą: wybór klasy i taktyka

Wojenne podstawy: zachowanie na placu boju