Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Przegląd prasy 27 grudnia 2011, 11:20

Komputer ŚWIAT GRY zawartość Numeru EXTRA 04/2011

adres: 02-337 Warszawa, ul. Mszczonowska 2
tel: (+48 022) 458 76 00
email: [email protected]
wydawca: Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Nowy numer magazynu Komputer Świat GRY EXTRA w całości poświęcamy nadchodzącym grom fantasy i science-fiction, które trafią na pecety i konsole. Do pisma dołączono aż dwie płyty DVD z pełnymi wersjami gier, demami i filmami oraz aż cztery wystrzałowe plakaty!

W tym numerze przyglądamy się nadchodzącym grom związanym z fantastyką – zarówno tą pełną magii, elfów i smoków, jak i naukową fikcją przesiąkniętą najnowszymi technologiami, kosmicznymi wojażami i obcymi cywilizacjami. Tego typu gier pojawia się wiele, ale nie każda zasługuje na naszą uwagę. Redakcja magazynu Komputer Świat GRY wybrała spośród nadchodzących tytułów te, które mają największe szanse by zawładnąć wyobraźnią graczy i zapewnić rozgrywkę na najwyższym poziomie.

W naszym rankingu prezentujemy najnowsze doniesienia i informacje o tytułach fantasy i science-fiction należących do różnych gatunków – jedne mają szansę stać się największymi hitami przyszłego roku, inne mocno nas zaskoczą, jeszcze inne wystraszą, a koło żadnej nie sposób przejść obojętnie. Sprawdzamy między innymi czego spodziewać się po jednej z najbardziej oczekiwanych strzelanin wszechczasów – Half-Life 3, jak przebiegają przygotowania do odparcia inwazji obcych w Mass Effect 3 i czy podniebna metropolia w BioShock Infinite urzeka tak samo jak ta zaszyta w morskich głębinach. Piszemy też o Diablo 3, Aliens: Colonial Marines, Borderlands 2, Risen 2: Dark Waters, World of Warcraft: Mists of Pandaria, szalonym Lollipop Chainsaw i wielu innych grach tworzonych dla pasjonatów fantastyki.

Poza artykułami w numerze znalazły się aż cztery plakaty z gier science-fiction, w tym Star Wars: The Old Republic, Bioshock Infinite i Prototype 2! Do numeru dołączamy też inny prezent – dodatkowe czasopisma i dwie płyty DVD z pełnymi wersjami gier, demami, filmami i dodatkami. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Komputer Świat GRY EXTRA 4/2011 już w kioskach w cenie 11,90 zł!

SPIS TREŚCI:

RYNEK | Ranking

Najlepsze gry fantasy i science-fiction

Aliens: Colonial Marines

BioShock Infinite

Borderlands 2

Diablo 3

Half-Life 3

Mass Effect 3

Lollipop Chainsaw

Prey 2

Prototype 2

Risen 2: Dark Waters

Star Trek

StarCraft 2: Heart of the Swarm

Syndicate

Torchlight 2

World of Warcraft: Mists of Pandaria

4 PLAKATY

BioShock Infinite

Lollipop Chainsaw

Prototype 2

Star Wars: The Old Republic

EXTRA PREZENT

Dwie płyty DVD z pełnymi wersjami gier, demami, filmami i dodatkami