Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Przegląd prasy 7 września 2011, 12:22

Komputer ŚWIAT GRY zawartość Numeru EXTRA 03/2011

adres: 02-337 Warszawa, ul. Mszczonowska 2
tel: (+48 022) 458 76 00
email: [email protected]
wydawca: Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Nowy numer magazynu Komputer Świat GRY EXTRA tym razem w całości poświęcamy grze Might & Magic: Heroes VI – najnowszej odsłonie legendarnej serii strategii turowych. Do pisma dołączono płytę DVD z pełną wersją gry Heroes of Might and Magic V: Dzikie Hordy oraz 4 eleganckie plakaty!

Na kolejną, pełnoprawną odsłonę cyklu Heroes musieliśmy czekać ponad pięć lat. W świecie gier komputerowych to okres niezwykle długi, więc nowa część serii musiała przejść istotne modyfikacje w zakresie oprawy i mechanizmów rozgrywki aby trafić w zmieniające się gusta graczy. Co się zmieniło i czy te zmiany wyszły grze na dobre? Czy weterani gatunku wciąż będą czerpać przyjemność z grania? Czym Heroes VI przyciągnie nowych graczy?

W obszernym materiale zdajemy szczegółowy raport z ogrywania Heroes VI. Sprawdzamy jak w praktyce wypadają odmienione zasady zabawy i czy gra nie jest zbyt łatwa, pokazujemy jak przebiegają misje i zadania poboczne oraz jakie możliwości daje nowy system rozwoju bohatera, bacznie przyglądamy się też scenariuszowi i nietypowej narracji. Poza tym prezentujemy dostępne w grze frakcje i zmiany w systemie walki, a także zamieszczamy nowe, złapane w trakcie gry zrzuty ekranu, których nie ma w sieci.

Mamy wspaniałą niespodziankę dla wszystkich, którzy z zapartym tchem czekają na premierę Heroes VI – na dołączonej do pisma płycie DVD zamieszczamy pełną wersję Heroes of Might & Magic V: Dzikie Hordy, czyli najnowszej dostępnej na rynku odsłony cyklu zapewniającej wiele godzin doskonałej zabawy fanom strategii i nie tylko. W piśmie zawieramy z kolei wskazówki i porady dotyczące obsługi gry. Gra NIE WYMAGA podstawowej wersji Heroes of Might & Magic V.

Komputer Świat GRY EXTRA 3/2011 już w kioskach w cenie 17,90 zł!

SPIS TREŚCI:

WSZYSTKO O GRZE

Might & Magic: Heroes VI

5 stron konfliktu: prezentujemy wszystkie frakcje biorące udział w walce

Epicki poradnik: książka o Might & Magic Heroes VI wkrótce w sprzedaży

Walki specjalne: gdy przeciwnik jest jeden… zaczynają się kłopoty

NASZE DVD

Heroes of Might & Magic V: Dzikie Hordy

Na drodze do zwycięstwa: mapa świata

Środki do celu: heros i zamek

Magią i mieczem: walka w polu

4 PLAKATY