Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Przegląd prasy 8 września 2011, 15:23

Komputer ŚWIAT GRY zawartość Numeru EXTRA MAX 02/2011

adres: 02-337 Warszawa, ul. Mszczonowska 2
tel: (+48 022) 458 76 00
email: [email protected]
wydawca: Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Nowy numer magazynu Komputer Świat GRY EXTRA MAX w całości poświęcamy najlepszym grom akcji, które mają szansę już niebawem poważnie namieszać na rynku i dostarczyć chwil pełnych emocji. Do pisma dołączono aż cztery plakaty i ekstra prezent - dwie płyty DVD z pełnymi wersjami gier, demami, filmami i dodatkami!

Nadchodzą atrakcyjne miesiące dla wszystkich fanów gier akcji! Obojętnie czy wolimy pełne adrenaliny wyścigi, emocjonujące strzelaniny czy parkourowe wyczyny połączone z szermierką – wśród zbliżających się premier z pewnością znajdziemy co najmniej kilka odpowiednich dla siebie tytułów. Redakcja magazynu Komputer Świat GRY wybrała te, które mają największe szanse by zawładnąć wyobraźnią graczy i zapewnić rozgrywkę na najwyższym poziomie.

W naszym przeglądzie przedstawiamy zarówno nowe informacje o tytułach, na które wszyscy czekają od wielu miesięcy, jak i potencjalne hity, które dopiero co doczekały się pierwszych pokazów i zapowiedzi. Sprawdzamy między innymi czym zaskoczy nas Konstantynopol w nowej odsłonie Assassin's Creed, jak sprawuje się mieszanka horroru i kooperacyjnej strzelanki z Obcymi w roli głównej, a także czy równoległe prowadzenie ostrzału zza osłon i dialogów z drużyną to pomysł mogący zapewnić sukces konsolowemu Binary Domain. Piszemy też o Borderlands 2, Need For Speed: The Run, Far Cry 3, Darksiders 2, Star Wars: The Old Republic i wielu innych intrygujących grach.

Do pisma dołączono aż 4 plakaty z grafikami z nadchodzących hitów oraz dwie płyty DVD z pełnymi wersjami gier, demami, dodatkami i filmami!

Komputer Świat GRY Extra Max już w kioskach w cenie 11,90 zł!

SPIS TREŚCI:

NOWOŚCI | Przed premierą

Aliens: Colonial Marines

Assassin's Creed: Revelations

Binary Domain

Borderlands 2

Darksiders 2

Far Cry 3

Ghost Recon: Future Soldier

Metro: Last Light

Naval War: Arctic Circle

Need For Speed: The Run

Star Wars: The Old Republic

The Darkness 2

4 PLAKATY

Ghost Recon: Future Soldier

Need For Speed: The Run

Star Wars: The Old Republic

The Darkness

EXTRA PREZENT

Dwie płyty DVD z pełnymi wersjami gier, demami, filmami i dodatkami