Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Przegląd prasy 19 października 2011, 14:20

Komputer ŚWIAT GRY zawartość Numeru EXTRA Największe Przeboje 03/2011

adres: 02-337 Warszawa, ul. Mszczonowska 2
tel: (+48 022) 458 76 00
email: [email protected]
wydawca: Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Nowy numer magazynu Komputer Świat GRY Największe Przeboje w całości poświęcamy grze Batman: Arkham City – jednej z najbardziej oczekiwanych tegorocznych gier akcji. Do pisma dołączono płytę DVD z materiałami filmowymi, tapetami z gry i demem Batman: Arkham Asylum oraz 2 wyjątkowe plakaty!

Batman: Arkham City to kontynuacja pierwszej naprawdę udanej gry o Człowieku Nietoperzu i jednocześnie jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Czy nowa produkcja studia Rocksteady ma szansę powtórzyć sukces wydanego dwa lata temu Arkham Asylum? Jakie zmiany dotknęły ekwipunek Batmana i jak przebiega rozgrywka? Czy wprowadzenie nowych grywalnych bohaterów było dobrym pomysłem? Na te i inne pytania odpowiadamy w obszernym artykule zawierającym komplet informacji o grze. Jego treść uzupełnia aż siedem materiałów filmowych z gry zawartych na dołączonej do pisma płycie.

Stworzony w 1939 roku bohater szybko stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych komiksowych postaci, wielokrotnie odwiedzał też srebrne i szklane ekrany. Mimo, że prawdziwy rozgłos wśród graczy przyniósł Batmanowi dopiero występ w Arkham Asylum w 2009 roku, z przestępczością na ulicach wirtualnego Gotham walczy już od 25 lat, a jego postać przewijała się w dziesiątkach gier na komputery osobiste oraz konsole kilku generacji. W poświęconym tej postaci artykule szczegółowo przedstawiamy intrygującą historię Batmana, jego wzloty i upadki oraz występy w komiksach, filmach i grach.

Komputer Świat GRY EXTRA Największe Przeboje 3/2011 już w kioskach w cenie 11,90 zł!

Na płycie DVD dołączonej do numeru:

* wersja demonstracyjna gry Batman: Arkham Asylum

* 12 tapet z gry Batman: Arkham City

* 7 filmów z gry Batman: Arkham City

SPIS TREŚCI:

RYNEK

Cień strachu: siedemdziesiąt lat Batmana

Fight!

WSZYSTKO O GRZE

Batman: Arkham City

Arkham City: Oblicza zła

Catwoman chodzi własnymi ścieżkami

Gotham City Impostors: zawody pozerów

2 plakaty