Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Przegląd prasy 24 czerwca 2011, 11:21

Komputer ŚWIAT GRY zawartość Numeru EXTRA Największe Przeboje 02/2011

adres: 02-337 Warszawa, ul. Mszczonowska 2
tel: (+48 022) 458 76 00
email: [email protected]
wydawca: Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Nowy numer magazynu Komputer Świat GRY EXTRA Największe Przeboje w całości poświęcamy darmowym grom MMO - przedstawiamy popularne gry sieciowe bez abonamentu, tłumaczymy na czym polegają i skąd je pobrać. Do pisma dołączono płytę DVD z trzema opisanymi w numerze grami, unikalne kody na przedmioty o wartości 9 euro oraz dwa plakaty!

Dawniej granie w MMO kosztowało fortunę, dziś nie trzeba wydawać ani złotówki. To wspaniała okazja dla wszystkich, którzy dotąd bali się spróbować, więc pokazujemy na czym polegają gry sieciowe i w czym tkwi sekret ich popularności, doradzamy gdzie ich szukać oraz jak zacząć przygodę. Sprawdzamy też jakie przedmioty cieszą się w nich dużym zainteresowaniem graczy i pokazujemy jak je wygodnie kupować.

Szczegółowo przyglądamy się trzem popularnym grom sieciowym, które nie wymagają opłacania abonamentu. Pokazujemy czym się różnią, punktujemy ich mocne i słabe strony, radzimy jak stawiać w nich pierwsze kroki. Jeśli któraś nam się spodoba – nie musimy martwić się o ściąganie wielu gigabajtów danych. Wszystkie zamieszczamy na dołączonej do pisma płycie DVD więc wystarczy je zainstalować i można już grać!

Do pisma dołączamy też specjalne kody, dzięki którym w dwóch ciekawych grach MMO otrzymamy zupełnie za darmo pokaźne zestawy przedmiotów ułatwiających rozgrywkę, za które normalnie musielibyśmy zapłacić niemal 40 złotych. Dzięki nim zabawa w fantastycznych krainach będzie jeszcze przyjemniejsza, a rozwój postaci – szybszy.

Na płycie DVD dołączonej do pisma zamieszczamy pełne wersje gier Allods Online, Dragonica i Rappelz.

Komputer Świat GRY EXTRA Największe Przeboje 2/2011 już w kioskach w cenie 11,90 zł.

SPIS TREŚCI

RYNEK | Przegląd

Fantastyczne światy w sieci

Zakładamy konto do gier

Kupujemy przedmioty w grach

Przegląd najchętniej kupowanych przedmiotów

Podboje w przeglądarce - strategiczne gry MMO

RYNEK | Wszystko o grach

Allods Online

Dragonica

Rappelz: Zasłona Mroku

2 plakaty

Kody na przedmioty do gier Rappelz i Dragonica o wartości 9 euro